Stara miłość nie rdzewieje? W przypadku tych znaków zodiaku to zdanie może być bardzo prawdziwe

Rozpamiętywanie dawnej miłości niektórym zdarza się nawet wtedy, gdy są już w nowym, szczęśliwym związku. A osoby spod tych znaków zodiaku mogą być szczególnie narażone na rozważanie powrotu do swojego ex.

Astrologowie wierzą, że dzień naszych urodzin, a co za tym idzie - przypisany do nas znak zodiaku - ma wpływ na wiele aspektów naszego życia. W tym na charakter, a to bezpośrednio łączy się z podejściem do relacji z innymi ludźmi i sposobu postrzegania związków. Dlatego też można wyróżnić kilka znaków zodiaku, które częściej niż inne będą wspominać swoich byłych, rozpamiętywać przeszłość i zastanawiać się nad odzyskaniem utraconej miłości.

Zobacz wideo "Zielona planeta". Szykuje się kolejna przygoda z sir Davidem Attenborough

Więcej o astrologii znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Znaki zodiaku, które mogą chcieć wrócić do ex

Niektóre znaki zodiaku są bardziej emocjonalne niż inne. Kto kocha na zabój? Astrologia prawdę wam powie. Oto cztery znaki zodiaku, które mogą chcieć w życiu wrócić do byłego partnera.

Baran

Chociaż jest silny i ambitny, Baran bywa także bardzo niecierpliwy i humorzasty. W sytuacji, gdy poczuje, że nowy związek nie rozwija się wystarczająco szybko, może się niestety znudzić i zacząć rozpamiętywać dawną miłość. Co bywa niebezpieczne w połączeniu z faktem, że Barany bywają niezwykle nostalgiczne i mają skłonność do koloryzowania dawnych wydarzeń. Ten znak zodiaku może zapomnieć, dlaczego tak naprawdę rozstał się z poprzednim partnerem.

Bliźnięta

Bliźnięta mają problemy z podejmowaniem decyzji i obstawianiem przy niej. Dualistyczna natura tego znaku zodiaku często nie pozwala im osiąść w jednym miejscu. Ciekawskim i uwielbiającym przygody Bliźniętom może wydawać się, że czeka na nie lepszy wybór. Nawet będąc w udanym i szczęśliwym związku, mogą zastanawiać się, co by się stało, gdyby poprzednia relacja jeszcze się nie zakończyła.

Rak

Raki są niezwykle uczuciowe i jeśli już otwierają przed kimś swoje serce, to angażują się na 100%. Dlatego, gdy związek kończy się rozstaniem, przeżywają to znacznie bardziej i traktują jako ogromną porażkę. Zakochany Rak jest w stanie zrobić wszystko, aby partner był szczęśliwy, ale jeśli mimo tego relacja nie wypali, jest mu bardzo ciężko ruszyć do przodu i zapomnieć o przeszłości.

Ryby

Osoby spod znaku Ryb mają największą ze wszystkich znaków tendencję do oglądania swojego życia przez różowe okulary. Dlatego jest szansa, że - niezależnie od tego, jaka jest prawda - będą bardzo dobrze myśleć o byłych partnerach i szukać okazji, aby ponownie się do nich zbliżyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.