Przyjaźń jest zapisana w gwiazdach. Każdy znak zodiaku ma swoją własną bratnią duszę. Kto jest twoją? Mamy odpowiedź

Wiele informacji zapisane jest w gwiazdach. Także tych na temat przyjaźni. Czy Wodnik znajdzie wspólny język ze Skorpionem? A może lepiej dogaduje się z Wagą? Dowiedz się, kto może zostać twoim najlepszym przyjacielem.

Więcej astrologicznych ciekawostek znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Przyjaciół dobieramy głównie ze względu na cechy charakteru i wspólne zainteresowania. Czasami jednak spotykamy kogoś i od razu nawiązujemy z nim nić porozumienia. Czy przyjaźń mamy zapisaną w gwiazdach? Sprawdźcie, z kim macie szansę zbudować najtrwalszą relację.

Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Wodnik - kto jest jego najlepszym przyjacielem?

Zodiakalne wodniki charakteryzuje otwartość na innych, pogoda ducha, spokój, cierpliwość oraz upór. Osoby spod tego znaku są czasem nieprzewidywalne i nie lubią ograniczeń. Otaczają się mnóstwem znajomych, ale tylko nielicznych uważają za przyjaciół. W przyjaźni Wodniki są zawsze wierne i lojalne.

Najlepsi przyjaciele dla Wodnika to:

Waga: Wesoły i towarzyski Wodnik oraz spokojna i stonowana Waga stworzą świetnie dobraną parę przyjaciół, która będzie pozytywnie na siebie oddziaływać.

Strzelec: Strzelec i Wodnik podobnie podchodzą do relacji międzyludzkich. Mają wielu znajomych, jednak tylko kilku przyjaciół. Znaki te świetnie się ze sobą dogadają. Mogą razem spędzać czas, bawić się czy podróżować.

Ryby - jaki znak zodiaku pasuje do Ryb?

Osoby spod znaku Ryb są bardzo inteligentne i towarzyskie. Zaliczają się również do grona wrażliwców. To niepoprawni marzyciele. Zodiakalne Ryby świetnym materiałem na przyjaciół.

Najlepsi przyjaciele dla Ryb to:

Rak: Rak i Ryby to idealny duet. Oba znaki charakteryzuje oddanie i chęć niesienia pomocy. Jeśli się ze sobą zaprzyjaźnią, jest to relacja na całe życie.

Skorpion: Skorpiony w przyjaźni najbardziej cenią lojalność i oddanie. Dlatego też świetnie dogadują się z Rybami, w których odnajdują wiernych powierników. 

SkinsJak zmienili się bohaterowie "Skins"? Niektórzy są nie do poznania

Baran - w kim Baran znajdzie oparcie?

Osoby spod znaku Barana są odważne, zabawne i pełne energii. To urodzeni przywódcy. Dzięki swojej naturalnej zdolności przyciągania do siebie ludzi ma wielu przyjaciół.

Najlepsi przyjaciele dla Barana to:

Strzelec: Baran i Strzelec to znaki ogniste, cechuje je temperament i niespożytkowana energia. Oba znaki mają w sobie mnóstwo radości życia. Świetnie się ze sobą dogadują, życie jest dla nich przygodą, prześcigają się w realizacji szalonych pomysłów.

Bliźnięta: Przyjaźń między Baranem i Bliźniętami oparta jest na podobieństwach. Oba znaki są radosne, energiczne i uwielbiają niespodzianki. Nigdy się razem nie nudzą.

Byk - bratnie dusze znajdziesz wśród Panien i Raków

Zodiakalne Byki są pragmatyczne, ambitne, wymagające i uparte. Z drugiej strony są też bardzo wrażliwe i mają dobre serce. Osoby spod znaku Byka są niezawodnymi przyjaciółmi, ich bliscy zawsze mogą na nich liczyć.

Najlepsi przyjaciele dla Byka to:

Rak: Rak i Byk to niezwykle zgrany duet. Byki trudno nawiązują relacje, dlatego cenią wrażliwość i dobre serce Raka. Ich relacja opiera się na wzajemnej pomocy, oddaniu i bezinteresowności

Panna: Przyjaźń Byka i Panny to bardzo silna relacja. Oba znaki nie lubią okazywać emocji. Są jednak bardzo lojalne, potrafią wysłuchać, zawsze posłużą dobrą radą i pomocą. Są dla siebie doskonałym wsparciem w trudnych chwilach.

Katarzyna Skrzynecka z córkąCórka Skrzyneckiej nie chce być sławna. Ma charakterek. "Mówi do mnie: Nie drzyj mordy!"

Bliźnięta - z kim przyjdzie wam się porozumieć?

Osoby spod znaku Bliźniąt są niesamowicie towarzyskie. Cechuje je otwartość, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia. W grupie przyjaciół to one przejmują inicjatywę. Czasami miewają naprawdę szalone pomysły. 

Najlepsi przyjaciele dla Bliźniąt to:

Baran: Barana i Bliźnięta łączy niezwykły temperament. Świetnie się razem bawią. Uwielbiają, kiedy ciągle coś się dzieje, nie znoszą nudy.

Lew: Osoby spod znaku Bliźniąt i Lwa to dusze towarzystwa. Otaczają się mnóstwem przyjaciół. Uwielbiają być wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Nie ominie ich żadna impreza.

Rak - kto jest najlepszym przyjacielem dla Raka?

Zodiakalnego Raka wyróżnia empatia i wrażliwość. Osoby spod tego znaku są bardzo uczuciowe, opiekuńcze i ostrożne. Rak to wymarzony przyjaciel. Jego wielkie serce sprawia, że od razu zjednuje sobie ludzi.

Najlepsi przyjaciele dla Raka to:

Byk: Rak  jak magnes przyciąga nieszczęśliwe i potrzebujące osoby. Szybko się zaprzyjaźnia, jednak łatwo go zranić. Dlatego idealnym kompanem jest dla niego Byk, który też boi się zranienia i odrzucenia.

Ryby: Rak i Ryby świetnie się ze sobą dogadują. Oba znaki łączy wrażliwość i empatia. Wspierają siebie nawzajem, ale równie chętnie niosą pomoc innym. Ich przyjaźń to relacja na dobre i na złe.

Lew - Bliźnięta i Wagi, czyli najlepsi przyjaciele dla Lwa

Osoby spod znaku Lwa są ambitne i charyzmatyczne. To ludzie odważni i pewni siebie. Z życia czerpią pełnymi garściami. Zodiakalne Lwy to też urodzeni optymiści, roztaczają wokół siebie pozytywną aurę. Dlatego też bardzo szybko zjednują sobie nowych przyjaciół.

Najlepsi przyjaciele dla Lwa to:

Bliźnięta: Zarówno zodiakalne Bliźnięta, jak i Lwy to bardzo towarzyskie znaki. Najlepiej czują się wśród ludzi. Uwielbiają być w centrum uwagi. Żadne wydarzenie towarzyskie nie obędzie się bez nich.

Waga: Osoby spod znaku Wagi i Lwa świetnie się ze sobą dogadują. Uwielbiają otaczać się ludźmi. Są dla siebie źródłem inspiracji

Panna - kto pasuje do skromnych Panien?

Zodiakalne Panny są skromne, opanowane i spokojne. Czasami nawet zamknięte w sobie. Cenią sobie porządek. Osoby spod znaku Panny nie lubią być w centrum uwagi. W relacjach cenią nie ilość, lecz jakość. Wolą mieć mniej przyjaciół, ale bardziej zaufanych.

Najlepsi przyjaciele dla Panny to:

Byk: Relacja Byka i panny oparta jest na podobieństwach. To znaki spokojne, wrażliwe, nie lubią się uzewnętrzniać. Są doskonałymi słuchaczami i powiernikami tajemnic.

Koziorożec: Zarówno Panna, jak i Koziorożec trudno nawiązują przyjaźnie. Kiedy jednak komuś zaufają, będzie to relacja na lata. Mogą na sobie wzajemnie polegać w stu procentach.

Waga - kto przyciąga Wagę?

Osoby spod znaku Wagi są wesołe uśmiechnięte i otwarte. Nie lubią ukrywać swoich emocji. To urodzeni idealiści z silnym poczuciem sprawiedliwości. Wśród grupy przyjaciół lubią zajmować pozycję lidera. 

Najlepsi przyjaciele dla Wagi to:

Lew: Zodiakalne Wagi i Lwy to bardzo towarzyskie znaki. Lew przyciąga Wagę swoją charyzmą i optymizmem. Wspierają i motywują się wzajemnie. 

Wodnik: Waga i Wodnik tworzą zgraną parę przyjaciół. Oba znaki lubią towarzystwo i cenią sobie poczucie humoru. Są ciekawi świata i uwielbiają wspólne przygody.

Skorpion - znak, którym trudno nawiązać znajomość

Zodiakalne Skorpiony są szczere, prawdomówne i lojalne. Cechuje ich niezwykła ambicja, perfekcjonizm i wytrwałość. To urodzeni indywidualiści. Są niezwykle wiernymi i oddanymi przyjaciółmi. Można im powierzyć każdy sekret. Często jednak przez ich niezwykłą, trudną w obejściu naturę, nie umieją nawiązywać trwałych przyjacielskich relacji.

Najlepsi przyjaciele dla Skorpiona to:

Koziorożec: Skorpion i Koziorożec to przyjaciele na całe życie. Cenią sobie lojalność i oddanie. Oba znaki nie są zbyt wylewne, ale bardziej cenią czyny niż słowa.

Ryby: Skorpion i Ryby to przyjaźń na dobre i na złe. Wrażliwe i empatyczne Ryby są dla ceniącego lojalność Skorpiona wspaniałymi towarzyszami. Zaufanie i wzajemne wsparcie są podstawą tej relacji.

Strzelec - kto będzie dobry przyjacielem dla niezależnego Strzelca?

Strzelce to prawdziwe wulkany energii. Są kreatywne, odważne i niezależne. Mają tysiąc pomysłów na minutę, trudno za nimi nadążyć. W towarzystwie uchodzą za "tych zabawnych", zawsze potrafią poprawić przyjaciołom nastrój.

Najlepsi przyjaciele dla Strzelca to:

Baran: Baran i Strzelca łączą niespożytkowane pokłady energii. Ciągle poszukują nowych wrażeń, nie zatrzymując się nawet na chwile. Uwielbiają przeżywać wspólne przygody i doświadczać nowych rzeczy.

Wodnik: Strzelca i Wodnika łączy wspólne podejście do przyjaźni. Otaczają się licznym gronem znajomych, jednak niewielu zaufanych przyjaciół. Znaki te świetnie się rozumieją. Uwielbiają wspólne rozmowy i spędzanie czasu.

Koziorożec - Panna i Skorpion, czyli najlepsi przyjaciele lojalnego znaku zodiaku

Osoby spod znaku Koziorożca są ambitne, dobrze zorganizowane i lojalne. To wymagający perfekcjoniści, którzy mają wysokie oczekiwania wobec siebie i innych. W grupie przyjaciół pełnią rolę organizatorów, zarówno wspólnego czasu, jak i szalonych imprez. 

Najlepsi przyjaciele dla Koziorożca to:

Panna: Panna i Koziorożec cenią trwałe przyjaźnie. Mają niewielu przyjaciół, jednak są to zazwyczaj relacje trwające całe ich życie. Cenią sobie lojalność i przywiązanie.

Skorpion: Skorpiona i Koziorożca cechuje niezwykła ambicja. Jako przyjaciele będą się wzajemnie motywować i wspierać w dążeniu do celu. Są również świetnymi słuchaczami, zawsze posłużą rozsądną radą.

Więcej o: