Cztery najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku. Ludziom spod tej gwiazdy podjęcie decyzji zajmuje wieki

Niezależnie, jak bardzo byśmy nie próbowali, konieczności szybkiego podejmowania decyzji nie da się w życiu uniknąć. Jest kilka znaków zodiaku, które mają z tym poważny problem. Czy to możliwe, że brak decyzyjności leży w przypisanych nam gwiazdach?

Więcej o astrologii przeczytasz na Gazeta.pl

Zdaniem astrologów znaki zodiaku w dużym stopniu definiują nasz charakter i mają ogromny wpływ na to, jakimi jesteśmy ludźmi. Nieumiejętność szybkiego decydowania to jedna z rzeczy, która może od nich zależeć. Trzeba jednak pamiętać, że ma ona także dobre strony. Jak zauważa  w rozmowie z serwisem Bustle astrolożka, Rebecca M. Farrar, Koziorożce, które są bardzo konkretne, często wpadają w tę pułapkę i żałują, że na podjęcie decyzji nie zostawiły sobie więcej czasu. Ekspertka wskazała cztery znaki zodiaku, które przez swoje niezdecydowanie nie muszą się o to martwić.

Największe dramy 2021Bożena Dykiel w okularach "leczących depresję" i Beata K. na podwójnym gazie

Znaki zodiaku, które są najbardziej niezdecydowane

Które znaki zodiaku nie umieją podjąć decyzji? Oczekiwanie od nich tego może zakończyć się po prostu fiaskiem. Niezdecydowani, potrzebujący wiele czasu, szukający rozwiązań dookoła problemu - tak, to tyczy się właśnie tych czterech znaków zodiaku!

Bliźnięta

O niezdecydowaniu stanowi dualistyczna natura Bliźniąt, która sprawia, że często znajdują się pomiędzy dwoma wyborami. Rozważanie wszystkich za i przeciw jest w ich przypadku bardzo trudne, a skłonienie się ku jednej ze stron zajmuje im dużo czasu. Bliźnięta mogą za wszelką cenę dążyć do kompromisu, który nie zawsze jest możliwy, a to może okazać się frustrujące.

Panna

Panna to znak podlegający Merkuremu, planecie związanej z umysłem i inteligencją. Panny każdą sprawę będą analizować bardzo dokładnie, niezależnie od tego, czy chodzi o wybór potrawy na kolację czy zmianę pracy. Są też nastawione na rozwiązywanie problemów, dlatego często mogą wpadać w pułapkę zbyt szczegółowych rozważań tego, z jakimi konsekwencjami wiąże się dana decyzja. Rzadko ufają wyłącznie swojej intuicji.

Agnieszka Chylińska, Kamil StochChylińska, Stoch, Kożuchowska... Te gwiazdy mówią wprost o wierze

Waga

Osoby spod znaku Wagi chcą zrobić wszystko, aby każda osoba wokół nich była zadowolona. Z tego powodu bardzo łatwo wpłynąć na ich decyzję, jeśli tylko poczują, że to, czego same chcą, może kogoś urazić. Bywają także niepewne siebie i nieprzekonane, co jest dla nich najlepsze. Dużo czasu mogą poświęcić na pytanie innych i upewnianie się, że to, co robią, jest słuszne.

Ryby

Niezdecydowanie u Ryb nie wynika z niepewności, ale z faktu, że notorycznie zmieniają zdanie. To, co przed chwilą wydawało się im idealnym wyborem, pięć minut później mogą uznać za kompletną głupotę. Gdy liczba dostępnych opcji jest duża, Ryby będą rozważać każdą z nich i żadna może ostatecznie nie wydać się wystarczająco dobra.

Więcej o: