Horoskop tygodniowy na 17-23 stycznia 2022 r. Pełnia w Raku oddziałuje na wszystkie znaki zodiaku przez Wilczy Księżyc

W nocy z 17 na 18 stycznia powitaliśmy pierwszą pełnię Księżyca w 2022 roku. To wydarzenie ma duży wpływ na to, co w tym tygodniu mówi horoskop dla każdego znaku.

Więcej o astrologii przeczytasz na Gazeta.pl

Pierwsza pełnia 2022 roku to pełnia Księżyca w Raku, a zjawisko to nazywane jest Wilczym Księżycem. Co ważne, Rak jest znakiem wodnym, który podlega Księżycowi. Oznacza to, że pełnia Wilczego Księżyca może przynieść nam trochę upragnionego spokoju i poczucia, że wszystko zaczyna się układać. Raki utożsamiane są natomiast z komfortem, ale także silnymi emocjami i przywiązaniem do bliskich. Niewykluczone, że ten tydzień okaże się momentem, w którym niektóre znaki będą musiały nieco bardziej zatroszczyć się o rodzinę i przyjaciół.

Zobacz wideo Lena Kociszewska zdradziła, co robi w trakcie pełni

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska, Marcelina ZawadzkaMikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską. Przypominamy jego poprzednie związki

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Baran

Może wydawać się, że problem, z którym się borykasz, jest nie do przeskoczenia, ale to tylko dlatego, że podchodzić do sytuacji zbyt nerwowo. Zrób krok w tył, zrelaksuj się przez chwilę i zobaczysz, że rozwiązanie jest prostsze, niż ci się zdawało.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Byk

Ostatni okres nie był dla ciebie szczególnie łaskawy, dlatego z pewnością z ulgą przyjmiesz wiadomość, że nadszedł czas dostawania tego, o co poprosisz. Znajdziesz też wreszcie chwilę, aby zająć się czymś więcej niż gaszenie pożarów.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Bliźnięta

Na twojej drodze pojawi się okazja, z której zdecydowanie warto skorzystać. Na pierwszy rzut oka może wydawać się mało interesująca, ale odejście od utartych schematów może się tym razem opłacić.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Rak

Możesz liczyć na pomoc od bliskiej osoby, która przyniesie ukojenie. To da ci również ogromną motywację do działania i pozwoli spojrzeć na wszystko o wiele bardziej przychylnym okiem. Znajdź czas, aby pomyśleć tylko o sobie.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Lew

Na ważną zmianę, której się spodziewasz, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Najbliższy czas nie będzie obfitował w przełomowe sytuacje, ale warto uzbroić się w cierpliwość.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Panna

Początek tego roku należy do ciebie i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić. Najbliższy okres maluje się w bardzo jasnych barwach. Może to dobry moment, aby pomóc komuś innemu lub odnowić dawną znajomość, na co wcześniej brakowało ci czasu.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska była w związku, kiedy poznała Karpiela-Bułeckę. Połączył ich przypadek?

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Waga

Ten tydzień może nie sprzyjać finansom, dlatego uważaj na nieprzemyślane wydatki. Możesz za to liczyć na spokój w życiu zawodowym. Rozwiążesz problem, który od dawna przysparzał ci wielu stresów.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Skorpion

To dobry moment, aby zatroszczyć się o zdrowie. Nawet jeśli będzie to oznaczać po prostu porządne wyspanie się i odpoczynek. Staraj się nie przejmować drobiazgami.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Strzelec

Intensywne zmiany, które miały miejsce w ostatnim czasie, w końcu się uspokoją. Zrozumiesz wiele rzeczy, które wcześniej mogły wydawać się nie mieć sensu. Zwróć uwagę na bliskich w twoim otoczeniu, ktoś z nich może cię potrzebować.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Koziorożec

Może wydawać ci się, że podjąłeś niewłaściwą decyzję, jednak nie wyciągaj jeszcze pochopnych wniosków. Ostrożnie podchodź do porad innych osób, twoja intuicja może okazać się cenniejsza.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Wodnik

Nareszcie zobaczysz długo wyczekiwane efekty ogromu ciężkiej pracy, którą masz za sobą. Doskonały humor i energia, którą dzięki temu poczujesz, może pomóc w rozwiązaniu zadawnionego konfliktu.

Horoskop tygodniowy 17-23 stycznia 2022 - Ryby

Nareszcie pogodzisz się z rzeczą, która gryzła cię od dawna. Okaże się, że na pewne rzeczy nie masz wpływu, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na sobie.

Więcej o: