"Lista Plotka". Piotr Charaziński zdradził, czego się boi. Nie chodzi o pająki

Gościem "Listy Plotka" był Piotr Charaziński. Influencer powiedział nam, czego się boi, a także zdradził których mężczyzn z show-biznesu uważa za najprzystojniejszych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Piotr Charaziński to młody twórca internetowy, który największą popularność zdobył dzięki materiałom publikowanym na TikToku. W jednym z wywiadów wyznał, że do tak szerokiego grona odbiorców dotarł dzięki systematyczności i kreatywności. Teraz w naszym cotygodniowym formacie odpowiedział na wylosowane pytania.

Zobacz wideo Charaziński wyznaje, że ma "smrodofobię"

"Lista Plotka". Piotr Charaziński ma nietypową fobię

W rozmowie z naszą prowadzącą Piotr wymienił swoje trzy największe fobie. Co ciekawe, nie było pośród nich arachnofobii, która jest jedną z najpopularniejszych. Okazuje się, że nasz gość oprócz tego, że boi się ciemności, odczuwa również lęk przed tym, że mógłby przytyć oraz przeraża go smród.

To nie jest tak, że ja nie lubię smrodu, ja się go panicznie boję. Jak czuje nieprzyjemny zapach, to mam ochotę uciec, to jest smrodofobia. Nie mogę przebywać w miejscu, w którym śmierdzi - powiedział Charaziński.

"Lista Plotka". Jacy mężczyźni podobają się Piotrowi Charazińskiemu?

Z kolei na pytanie o najprzystojniejszych jego zdaniem mężczyzn wymienił tiktokera Kamila Szymczaka, amerykańskiego influencera Noah Becka oraz swojego byłego partnera Kacpra Porębskiego.

Jeżeli jesteście ciekawi, jakie jeszcze pytania otrzymał Piotr Charaziński, to koniecznie obejrzycie wideo znajdujące się powyżej artykułu.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.