"Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior pokazała nową fryzurę. "Kobieta zmienną jest". Fani są bezlitośni. "Żenada"

Wiktoria Gąsior pochwaliła się, że zmieniła fryzurę. Okazuje się, że kolejna metamorfoza byłej uczestniczki "Hotelu Paradise" podzieliła fanów.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Wiktoria Gąsior nie wspomina dobrze udziału w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Konflikty z pozostałymi uczestnikami i fala hejtu, której później doświadczyła ze strony widzów, doprowadziły do poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym. 23-latka przyznała, że po programie miała zszargane nerwy i musiała leczyć się psychiatrycznie. Niedługo po odejściu z show zdecydowała się również na dużą zmianę wyglądu. Na Instagramie opublikowała szczery post, w którym przyznała, że przestała rozpoznawać samą siebie w lustrze. To zmotywowało ją do tego, by zerwać z wizerunkiem, jaki można było zobaczyć w programie. Z jej włosów zniknął jasny blond, a zamiast niego pojawił się ciemny brąz. Wiktoria przyznała, że nie akceptowała siebie i postanowiła to zmienić. Po kilku miesiącach zdecydowała się wrócić do dawnego koloru.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior powróciła do blondu

O kolejnej zmianie w swoim wyglądzie Wiktoria Gąsior poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu byłej uczestniczki randkowego show, pojawiło się zdjęcie w nowej fryzurze. Z jej włosów zniknął ciemny, orzechowy kolor, a zamiast niego ponownie pojawił się blond.

Kobieta zmienną jest - napisała Wiktoria.
 

Zdania na ten temat są jednak bardzo podzielone. Część fanów jest oburzona postawą Wiktorii i zarzuca jej hipokryzję. Internautom nie spodobało się, że poprzednio 23-latka budowała, wokół swoich zmian zbyt dramatyczną narrację twierdząc, że wraca do siebie i do naturalności, ponieważ w blondzie była kimś innym.

Tylko po co wtedy takie wywody, że brąz to twój naturalny kolor i nie chcesz być kimś, kim nie jesteś?
Żenada, bo taką filozofię do tego dodawałaś.
Nie mam nic przeciwko jej wizerunkowi, ale po co to gadanie? Zakłamane - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Co sądzi sama zainteresowana na temat krytycznych komentarzy?

Każdy ma prawo zmienić zdanie co do wyglądu. Wróciła stara Wiki wewnętrznie i tamta zewnętrzna zmiana była potrzebna, bo wtedy tego potrzebowałam - odpowiedziała Wiktoria na jeden z komentarzy.

Ciekawe, czy Wiktoria spodziewała się, że kolejna zmiana fryzury wywoła aż takie poruszenie wśród internautów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.