Roksana Węgiel poznawała świat show-biznesu jako dziecko. "The Voice Kids" i Eurowizja Junior dodały tempa jej karierze, która trwa do dziś. Wokalistka ma stabilną pozycję na scenie oraz w sferze prywatnej, a jej życie uczuciowe budzi zainteresowanie. Związek z Kevinem Mglejem dodaje jej sił, mimo że czasami potrafią nie zgadzać się ze sobą.
Wokalistka odwiedziła z mężem studio "Dzień dobry TVN" 30 listopada, aby promować utwór "Codzienność (Pamiętaj Nas)". Małżonkowie opowiadali o wspólnej pracy oraz związku. Mglej nie ukrywał, że bycie w telewizji dostarcza mu stresu, czego nie można powiedzieć o Węgiel. - On się za mnie zawsze stresuje - powiedziała wokalistka. - Jesteś moją bezpieczną przystanią - odpowiedział Mglej. Zakochani przypomnieli widzom, że ich miłość narodziła się w pracy. - My się tak poznaliśmy, zaczęło to wszystko iskrzyć od piosenek, ale nie wiedzieliśmy, jak długo będziemy tworzyć te piosenki. Raczej było to zamierzone - przekazał Mglej. Wspólna praca i bycie w związku wychodzi im na dobre? Węgiel postanowiła szczerze odpowiedzieć na to pytanie.
Myślę, że jak ma się w tym wszystkim balans, to jest to zdrowe, chociaż faktycznie czasami bywają zgrzyty
- wyjawiła.
Co na to wszystko Kevin Mglej? On także nie krył emocji. - Zwalniamy siebie nawzajem, zdarza się oczywiście, ale finalnie kończy się jakimś utworem - przekazał w studiu. Węgiel lubi pracować z partnerem i postrzega to za wspaniałe doświadczenie. - Ze strony stricte zawodowej, jako wokalistka się wypowiem, że jednak bardzo fajnie się pisze teksty z osobą, która cię tak dobrze zna i czasami nie muszę za dużo mówić, bo Kevin wie, co się dzieje. (...) Staliśmy się poniekąd takimi papużkami nierozłączkami - przyznała. Co ciekawe, inspiracją do nowego utworu nie były zawirowania miłosne znanego duetu, ale opowieści znajomych i inne życiowe lekcje.
Wyszła na scenę z flagą Polski na głowie, a internauci się oburzyli. Piszą o "zniewadze" i "profanacji"
21-letnia Kolumbijka została zamordowana w ósmym miesiącu ciąży. Nie znaleziono przy niej dziecka
Nick Reiner oskarżony o zabójstwo rodziców, a teraz żąda ich pieniędzy. Chodzi o ponad półtora miliona dolarów
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Ekspertka bez litości dla stylizacji Marty Nawrockiej. "Sprawdziłaby się podczas przygotowywania niedzielnego obiadu"
Ronaldo i Rodriguez na ślubie postawili na prostotę, a styliści są podzieleni. "Pieniądze nie mają dużego znaczenia"
Tiktokerka pokazała, jak rozlicza męża za codzienne obowiązki. Za cztery tys. złotych robi pranie
Borysewicz gorzko o pierwszym małżeństwie. To dlatego wziął ślub. A córka? Padły mocne słowa
Donald Tusk pobiera trzy emerytury. Tyle miesięcznie wynoszą jego świadczenia