"Hotel Paradise 5". Kolejną uczestniczką jest miłośniczka tańca i imprez. Klaudia Bigus zdradza swój typ mężczyzny

Klaudia Bigus jest kolejną uczestniczką, którą zobaczymy podczas piątej edycji "Hotelu Paradise". Lubi imprezować, ale jej najlepszymi przyjaciółmi są rodzice. Co jeszcze wiemy o mieszkance hotelu w Panamie?

Więcej newsów na temat programów rozrywkowych znajdziesz na Gazeta.pl

22 lutego ruszy piąta edycja "Hotelu Paradise". Produkcja programu TVN7 powoli odkrywa przed nami nowych uczestników, których tym razem będziemy mogli oglądać w Panamie. Zamieszkają w luksusowej willi Abroan mieszczącej się tuż przy plaży.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Premiera filmu 'Miłość seks i pandemia'. Gwiazdy postawiły na czarne stylizacjePremiera filmu "Miłość, seks i pandemia". Gwiazdy postawiły na czarne stylizacje

Wśród szczęśliwców, którzy tym razem zawalczą o sławę, miłość i pieniądze znalazła się Klaudia Bigus. Studentka projektowania komunikacji marki modowej, fotografii i visual brandingu ma 22 lata i niedawno zakończyła niemal pięcioletni związek.

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" to dusza towarzystwa. Uwielbia imprezować

Klaudia Bigus interesuje się modą, a oprócz tego kocha tańczyć. Przez wiele lat występowała w formacjach hip-hopowych, a dziś próbuje sił w high heels. To spontaniczna i pewna siebie dusza towarzystwa, która w dyskusji lubi mieć ostatnie słowo. 

Uczestniczka ma dwie twarze. Poza imprezami kocha spędzać czas z rodzicami, którzy są jej najlepszymi przyjaciółmi. Ze swoją mamą uwielbia pić prosecco, ponieważ "z nią smakuje najlepiej". Klaudia Bigus jest wrażliwa, a jej dobre serce nie pozwala przejść obojętnie obok cierpiącego człowieka. 

'Hotel Paradise 5'"Hotel Paradise". Azjatycki mister, personalny trener... Kto wystąpi w piątej edycji?

Klaudia Bigus zdradza swój typ mężczyzny. Szuka szczęścia u boku surfera

Uczestniczka "Hotelu Paradise" od pół roku jest singielką. W ostatnim związku nie była szczęśliwa, a teraz szuka kogoś, kto sprawi, że znów poczuje motylki w brzuchu. Jej ideałem jest zadbany, dobrze zbudowany mężczyzna z tatuażami w stylu surfera, dla którego byłaby oczkiem w głowie. Jej wybranek musi być męski, ale jednocześnie wrażliwy. 

Więcej o: