"Hotel Paradise". Azjatycki mister, personalny trener, miłośniczka rolek... Kto wystąpi w piątej edycji?

Piąta edycja "Hotelu Paradise" rusza już 21 lutego. Stacja TVN7 powoli odsłania karty i ujawnia nazwiska kolejnych uczestników, którzy zawalczą o miłość, sławę i pieniądze. Kim są? Poznajcie ich bliżej.

Więcej informacji na temat uczestników piątej edycji programu "Hotel Paradise" znajdziesz na stronie Gazeta.pl

"Hotel Paradise" jest jednym z najpopularniejszych programów, który od samego początku przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów. Pierwsza edycja została wyemitowana 24 lutego 2020 roku. Przed nami kolejna odsłona randkowego show. Produkcja zaczyna już ujawniać nazwiska pierwszych uczestników. Niedawno poznaliśmy Marikę Worach, czyli piękną blondynkę, która ma wyjątkowe zainteresowana. Teraz przyszła pora na kolejnych mieszkańców rajskiego hotelu. 

Dom ZborowskiejZofia Zborowska i Andrzej Wrona mają dom jak z bajki. Na żyrandolu wiszą kwiaty

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Znamy nowych uczestników piątej edycji

28-letni Kamil Zdziebko jest mieszkańcem Gliwic i pracuje jako trener personalny. Wolny czas najchętniej spędza na strzelnicy i gokartach. Oprócz tego uwielbia samotne wycieczki po górach. Co ciekawe, nowy mieszkaniec rajskiego hotelu w przeszłości miał problemy z używkami, jednak potrafił się podnieść i wziąć życie w swoje ręce. Obecnie jest bardzo szczęśliwy i stara się spełniać wszystkie marzenia.

Kamil ZdziebkoKamil Zdziebko Screen: Instagram/@hotelparadise.tvn7

Kolejnym uczestnikiem, który postanowił wziąć udział w piątej edycji "Hotelu Paradise" jest pochodzący z Łodzi Kasper Nowakowski. Przystojny 23-latek na co dzień prowadzi pizzerię, a w weekendy studiuje zarządzanie. Przez wiele lat trenował lekkoatletykę oraz brał udział w konkursach misterów w Azji. Modeling porzucił na rzecz studiów. 

Kasper NowakowskiKasper Nowakowski Screen: Instagram/@hotelparadise.tvn7

Karolina Skuratowska do Panamy przyleciała ze Szczecina. Ma 22 lata i jest studentką przedsiębiorczości i inwestycji. Jej największą pasją jest projektowanie wnętrz, a wolny czas uwielbia spędzać z przyjaciółmi, podróżując po Polsce. Oprócz tego kocha jazdę na rolkach i ćwiczyć pole dance. Relaksuje ją również robienie manicure’u. W wolnym czasie pomaga bratu prowadzić kuchnię chińsko-wietnamską, a w przyszłości chciałaby mieć własny biznes gastronomiczny.

Karolina SkuratowskaKarolina Skuratowska Screen: Instagram/@hotelparadise.tvn7

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Znamy już pierwszą uczestniczkę piątej edycji

Więcej o: