Wersow ma nową fryzurę. Inspiracja? Słynna restauratorka. Tak, właśnie ta

Weronika Sowa na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji narzeczona Friza zdradziła, kto zainspirował ją do nieco innego niż zwykle ułożenia włosów.

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Wersow od ponad dwóch lat jest wierna klasycznej fryzurze. Wszystko wskazuje na to, że youtuberka doszła do wniosku, że nadszedł czas na drobne zmiany. Na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nieco innej odsłonie.

Zobacz wideo Wersow chwali się, że ma naturalne rzęsy i czuje się piękna nawet bez makijażu

Wersow ma nową fryzurę. Do zmian zainspirowała ją gwiazda "Kuchennych rewloucji"

Fani zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że na co dzień Wersow ma długie, proste blond włosy. Tym razem narzeczona Friza postanowiła wszystkich zaskoczyć i postawiła na nieco inną niż zwykle fryzurę. Efekty metamorfozy możemy zobaczyć na Instagramie, gdzie członkini Ekipy opublikowała nowe zdjęcie. Co ciekawe, inspiracją do zrobienia burzy loków był nie kto inny, a jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu.

Fryzura na Magdę Gessler wróciła - napisała Weronika.

WersowWersow Screen: Instagram/wersow

Kobieta zmienną jest. Wszystkie metamorfozy Wersow

Na początku kariery Weronika Sowa stawiała na klasyczne stylizacje i naturalny look.

WersowWersow Instagram @wersow

Później zdecydowała się nieco zaszaleć i pofarbowała włosy na różowo. Ten kolor towarzyszył jej przez dłuższy czas. Co więcej, youtuberka również bardzo chętnie wybierała ubrania i dodatki w takim odcieniu.

WersowWersow Instagram @wersow

Po pewnym czasie członkini Ekipy zdecydowała się przedłużyć i przefarbować włosy na blond. Zmiany zaszły również w jej sposobie ubierania. Mocne kolory zastąpiły jasne i stonowane barwy. Od dłuższego czasu Wersow najczęściej wybiera stylizacje złożone z białych i beżowych rzeczy. Jak sama niedawno przyznała, są to jej ulubione odcienie i w takim wydaniu czuje się najlepiej.  

WersowWersow https://www.instagram.com/wersow/

WersowWersow https://www.instagram.com/wersow/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.