Wersow spełniła swoje marzenie. Sporo ją to kosztowało. Znamy cenę luksusowego samochodu

Wersow pochwaliła się, że w jej garażu pojawiło się bardzo drogie auto. Youtuberka spełniła jedno ze swoich marzeń.

Więcej informacji na temat członków znanych youtuberów znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Weronika Sowa jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających influencerek w Polsce. Członkini Ekipy niedawno przyznała, że z samych wyświetleń filmów na YouTubie miesięcznie otrzymuje ponad 50 tysięcy złotych. Do tego dochodzą również współprace reklamowe oraz dochód z jej własnego sklepu. Nie jest zatem żadnym zaskoczeniem, że narzeczona Friza może pozwolić sobie na spełnianie wszystkich swoich marzeń. Tym razem członkini Ekipy postanowiła sprawić sobie nowy, luksusowy samochód.

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Wersow pochwaliła się nowym samochodem: To jest moje wymarzone autko

We wtorek 1 lutego na kanale Weroniki Sowy pojawił się film, w którym członkini Ekipy podzieliła się z fanami radosną dla niej wiadomością. Celebrytka zdradziła, że zafundowała sobie wymarzonego mercedesa.

Model tego auta nie jest przypadkowy. Jak wiecie, ja uwielbiam mercedesy, więc moje autko będzie merolem. Zdecydowanie bardziej lubię suv-y, więc to będzie też suv. Pytacie, czemu nie G Klasa? Stwierdziłam, że to jeszcze nie jest ten moment, kiedy mogę mieć G klasę, ale to jest moje wymarzone autko - wyjaśniła.

Wersow stała się szczęśliwą posiadaczką Mercedesa GLC Coupe 300. Członkini Ekipy zdecydowała się na pojazd w perłowym kolorze, który dodatkowo pokryła specjalną folią. Po uważnym przyjrzeniu się można zauważyć, że karoserię w całości pokrywają litery "WRS".

Błyszczy się. Kurczę pieczone, fajnie. Jest taki bardziej stonowany niż wcześniej, nie ma szalonego kolorku. Bardziej spójny ze mną, to już nie są te czasy na różowy samochód. Ale ładnie wygląda, świeci się - powiedziała podekscytowana wyglądem nowego auta Wersow.

Ceny modelu, na który zdecydowała się Wersow zaczynają się od ponad 215 tysięcy złotych. Kwoty oczywiście różnią się w zależności od wersji silnikowej. Do tego trzeba jeszcze doliczyć oklejenie auta folią. W tym przypadku wymarzony samochód mógł więc ją kosztować o wiele więcej.

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.