Naśladowanie głównej bohaterki serialu "Euforia" zakończyło się tragedią. Nie żyje 16-letnia Francuzka

We Francji doszło do tragicznej sytuacji. W jednym z domów znaleziono dwie nieprzytomne, znajdujące się pod wpływem narkotyków nastolatki. Starszej z nich nie udało się uratować.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

W miejscowości Tonneins we Francji znaleziono dwie nieprzytomne nastolatki pod wpływem narkotyków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyny inspirowały się serialem HBO "Euforia".

Królowa Elżbieta IISprawdź sekret długowieczności Elżbiety II

Zobacz wideo Euforia - zwiastun

Nie żyje 16-letnia Francuzka. Nastolatka chciała być jak bohaterka serialu "Euforia"

Jak podaje agencja AFP, do tragedii doszło w nocy z 21 na 22 stycznia 2022 roku. Odnalezione w jednym z domów dwie nieprzytomne nastolatki były pod wpływem narkotyków. Udało się uratować 14-latkę, jednak jej 16-letnia kuzynka pomimo długiej reanimacji zmarła.

Zdaniem francuskich śledczych dziewczyny inspirowały się serialem HBO "Euforia". Chciały być jak główna bohaterka Rue Bennet, która nadużywa narkotyków. Niestety w przypadku nastoletnich Francuzek skończyło się na przedawkowaniu i śmierci jednej z nich.

"Euforia". Najpopularniejszy i najlepiej oceniany serial ostatnich lat

"Euforia" pojawiła się w 2019 roku i natychmiast stała się jedną z najpopularniejszych produkcji HBO. Historia zmagającej się z problemami psychicznymi i uzależnieniami 17-letniej Rue Bennett poruszyła miliony widzów na całym świecie. Zgodnie z oficjalną komunikacją serial jest dedykowany głównie dla dorosłych widzów. Przypominała o tym również aktorka wcielająca się w rolę głównej bohaterki.

Twórcy kazali widzom długo czekać na drugi sezon. Nowe odcinki ukazały się dopiero 10 stycznia 2022 roku. Fani kultowej produkcji nareszcie mieli szanse zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy Jules, Rue i pozostałych osób tworzących rzeczywistość "Euforii".

EuforiaEuforia screen

Renata Dancewicz Jacek KurskiRenata Dancewicz odmówiła zagrania w serialu TVP. "Nie chcę brać w tym udziału"

Więcej o: