Kariera Kuby Szmajkowskiego nabiera rozpędu. Czy chłopaki z 4Dreamers pogratulowali mu sukcesu?

Kuba Szmajkowski zdradził jak aktualnie wyglądają jego relacje z pozostałymi członkami zespołu 4Dreamers. Czy pogratulowali mu sukcesu?

Więcej informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Zespół 4Dreamers został założony w 2018 roku. W jego skład wchodzili Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk. Wokaliści poznali się na planie pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Ich wspólna przygoda nie trwała jednak zbyt długo. Boysband rozpadł się i każdy z nich rozpoczął solową karierę. Największy sukces do tej pory osiągnęli Tomasz oraz Kuba. Młodzi artyści wydali po dwa solowe single, które zebrały pozytywne recenzje od internautów.

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

Zobacz wideo Cleo popłakała się w "The Voice Kids"

Czy Kuba Szmajkowski utrzymuje kontakt z pozostałymi członkami zespołu 4Dreamers?

Kuba Szmajkowski poszedł o krok dalej od swoich kolegów i zgłosił utwór "LOVESICK" jako propozycję do Eurowizji 2022. O tym, czy poleci do Turynu i będzie reprezentował Polskę, dowiemy się 19 lutego. 

W rozmowie z dziennikarzem portalu ESKA.pl młody wokalista zdradził, czy byli członkowie popularnego boysbandu pogratulowali mu sukcesu. Okazuje się, że artyści nie utrzymują ze sobą kontaktu i nikt z zespołu nie odezwał się do niego, aby życzyć powodzenia podczas występu. 

Każdy ma swoje życie i wydaje mi się, że jest to najwygodniejsza opcja, bo odpoczywamy od siebie […]. Nie wiem niestety, co słuchać u chłopaków - powiedział Kuba.

Wokalista wspomina czas spędzony w zespole jako bardzo intensywny. Liczne koncerty oraz inne obowiązki zawodowe spowodowały, że ucierpiały na tym również ich prywatne relacje. Aktualnie każdy zajmuje się swoją solową karierą. Kuba dodał, że nie chowa urazy do żadnego z nich i być może w przyszłości wznowią kontakt.

 

Lexy ChaplinLexy zdradziła szczegóły, jak wyglądało jej życie w Teamie X. "To takie upokarzające"

Więcej o: