Zodiakara - o co chodzi w nowym trendzie z TikToka? Czy Ty też jesteś zodiakarą? Zobacz, jak to sprawdzić

Czytałaś dziś horoskop, a może nosisz amulet z magicznym kamieniem? Wierzysz w czary, magię pełni księżyca i przygotowujesz sobie wodę księżycową? To może być znak, że jesteś zodiakarą. Sprawdź, co to oznacza!

Więcej na temat internetowych trendów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Internetowe trendy pojawiają się równie szybko, jak odchodzą w zapomnienie. Obecnie dużą popularnością cieszą się zodiakary. Kim jest zodiakara? Jak ją rozpoznać?

Zobacz wideo Doda oceniła piosenkę Darii na Eurowizję. Ma uwagi do artystki

Internetowe trendy

TikTok i Instagram to obecnie najpopularniejsze aplikacje. Działający w Internecie influencerzy są dziś popularniejsi niż gwiazdy kina czy muzyki. Trudno nadążyć za ciągle pojawiającymi się nowymi trendami i challengami. Niektóre z nich zyskują ogromną popularność, inne przechodzą bez echa. Ostatnio na topie jest "zodiakara". Słowo to znalazło się w finałowej dwudziestce plebiscytu "Młodzieżowe Słowo Roku 2021". O co dokładnie chodzi? Kim jest zodiakara i jak ją rozpoznać?

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Kim jest zodiakara?

Zodiakara to dziewczyna, która otwarcie przyznaje, że wierzy w astrologię, magię i znaki zodiaku. Rytm jej życia wyznaczają fazy Księżyca, decyzje podejmuje w oparciu o horoskopy, a dzień zaczyna od stawiania tarota. Jeśli znak zodiaku potencjalnego partnera nie jest kompatybilny z jej własnym, skreśla go już na początku. Zodiakara często zbiera magiczne kamienie lub kryształy, a dla relaksu zapala kadzidełka. Taka osoba zapyta cię o datę urodzenia wcześniej niż o imię, a po dwóch minutach znajomości obliczy twój ascendent. W zainteresowaniu astrologią nie ma oczywiście nic złego, każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przeczytać horoskop. Ważne jednak, aby zachować umiar i zdrowy rozsądek, a osoby oceniać przez pryzmat ich charakteru, a nie znaki zodiaku.

Megan FollowsMożecie nie poznać Megan Follows. Co dziś słychać u bohaterki "Ani z Zielonego Wzgórza"?

Więcej o: