Roksana Węgiel zdradziła, czym kieruje się, robiąc zakupy. "Nie zwracam uwagi na to, czy coś kosztuje 5000, czy 50 złotych"

Czy status majątkowy ma wpływ na zakupowe wybory Roksany Węgiel? Wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy na ten temat.

Więcej informacji na temat gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Roksana Węgiel prezentuje się świetnie niemalże w każdej stylizacji zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Kreacje, w których występuje na koncertach, wybierają jej styliści, którzy dbają, aby wyglądała zjawiskowo. Na co dzień jednak 17-latka sama kompletuje swoją garderobę. Okazuje się, że młoda wokalistka nie przywiązuje większej wagi do metek i chętnie sięga po ubrania z popularnych sieciówek.

Modowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pasModowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pas

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana Węgiel zdradziła, że jej życie niczym nie różni się od codzienności innych nastolatek

O swoich preferencjach zakupowych Roksana Węgiel opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami portalu Super Express. 17-letnia gwiazda przyznała, że liczy się dla niej styl i nie przywiązuje uwagi do cen, znajdujących się na metkach. Młoda wokalistka przede wszystkim wybiera ubrania, w których dobrze się czuje.

Ubieram się tak, jak czuję, w to, co mi się podoba, co wpadnie w oko. Staram się tak dobierać stylizacje, żebym się dobrze w tym czuła. Nie zwracam uwagi na to, czy coś kosztuje 5000, czy 50 złotych […]. Na co dzień przede wszystkim ubieram się w sieciówkach - wyznała.

Roksana wyznała również, że jej zdaniem bycie osobą popularną nie oznacza, że powinna mieć w szafie jedynie stroje zaprojektowane przez największe domy mody.

To, że mam status osoby popularnej nie znaczy, że mam się ubierać u projektantów. Żyję i wyglądam jak każda normalna dziewczyna - dodała.

Niedawno Roksana Węgiel świętowała 17. urodziny. Pomimo młodego wieku już może pochwalić się licznymi sukcesami. Trampoliną do sławy było oczywiście zwycięstwo w programie "The Voice Kids", które otworzyło jej drogę do kariery. 

Doda, DariaDoda oceniła piosenkę Darii na Eurowizję. Ma uwagi do artystki [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: