Polsat Hit Festiwal 2024. Gwiazdy w eleganckich odsłonach. Blanka postawiła na dresy

Drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu nie zabrakło gwiazd. Artyści przechodzili samych siebie, aby elegancko wyglądać. Jak znane osoby prezentowały się na ściance? Zobaczcie!

Polsat Hit Festiwal to prawdziwe muzyczne święto. W Operze Leśnej występują największe gwiazdy polskiej estrady. Drugiego dnia na scenie pojawią się artyści, którzy debiutowali w Polsacie, a w ramach koncertu platynowego zaśpiewają Smolasty, Blanka, Malik Montana czy Skolim. Zaplanowano także jubileusz Majki Jeżowskiej, a na koniec występ, będący hołdem dla Zbigniewa Wodeckiego. To także dzień, w którym do Polsatu wraca Katarzyna Cichopek po 14 latach. Została współprowadzącą festiwalu. A jak gwiazdy prezentowały się na ściance? Zobaczcie.

Zobacz wideo Rozenek-Majdan przyjęłaby zaproszenie do podcastu Kurzopków? Zdradziła tylko nam

 Ania Dąbrowska w zieleni

Ania Dąbrowska wystąpiła na scenie Polsat Hit Festiwalu. Artystka tego dnia postawiła na zieloną kreację. Kobieta wybrała długą, lejącą się sukienkę w jasnym odcieniu. Jej stylizacja została wykonana z plisowanego materiału. To nie wszystko. Dąbrowska postawiła również na buty na obcasie. Całość połączyła ze związanymi włosami i biżuterią. Jak oceniacie? Po więcej zdjęć gwiazd z Polsat Hit Festiwalu zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Ania DąbrowskaAnia Dąbrowska fot. KAPIF.pl

Malik Montana w swoim stylu

Malik Montana preferuje sportowy, luźny styl. Tak też było na Polsat Hit Festiwalu. Mężczyzna postanowił zaprezentować się w białej stylizacji. W jasnym kolorze były jego buty, spodnie, a także koszulka. Górna część stylizacji miała przełamanie z siateczkowego materiału. Nie można nie wspomnieć o czapce. Raper dopełnił swój strój liczną biżuterią. Lubicie luźne kreacje?

Malik MontanaMalik Montana fot. AKPA

Blanka Stajkow postawiła na luźny dres

Blanka Stajkow z pewnością zszokowała niejednego fana. Jeszcze przed Polsat Hit Festiwalem pokazała się w niecodziennej stylizacji. Wybrała delikatny makijaż z podkreślonym okiem, pomarańczowe okulary, a także rozpuszczone włosy. To jednak jej strój przyciąga uwagę. Blanka została zauważona w najzwyklejszym topie i dresach. Czy to waszym zdaniem dobry strój? Nie da się ukryć, że komfort jest najważniejszy. Oczywiście nie była to stylizacja Blanki na czerwony dywan. Gwiazda zachwyciła jasną kreacją. 

Blanka StajkowBlanka Stajkow fot. AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna zrobiła wrażenie

Paulina Sykut-Jeżyna z pewnością wprawiła niejedną osobę w zachwyt. Z okazji Polsat Hit Festiwalu wybrała długą, jasną suknię. Krój stylizacji pozwolił kobiecie na odsłonięcie jednej nogi. Nie można również nie wspomnieć o niezwykle głębokim dekolcie. Sukienka została udekorowana niewielkimi ozdobami w górnej części. Jeśli chodzi o makijaż, Sykut-Jeżyna postawiła na klasykę. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Miszczak wręczył nagrodę grupie Enej. Niewiarygodne, co powiedział. Reakcja publiki mówi sama za siebie

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna fot. KAPIF.pl

Jak oceniacie stylizacje gwiazd drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.