Mieszkanie Martyny Wojciechowskiej jest bardzo w jej stylu. Pokaźna biblioteczka i oryginalne meble

Martyna Wojciechowska od czasu do czasu dzieli się zdjęciami z mieszkania na Instagramie. Podróżniczka lubi drewniane dodatki, nie brakuje też pamiątek z podróży. Spójrzcie na kolekcję książek.

Martyna Wojciechowska jest znaną prezenterką TVN, ale przede wszystkim podróżniczką. Jej program "Kobieta na krańcu świata" cieszy się popularnością od wielu lat. Gwiazda jest także założycielką Fundacji UNAWEZA. W 2021 roku przeprowadziła się do nowego mieszkania, które dzieli z córką Marią oraz kotami. Chociaż Martyna Wojciechowska sporą część życia spędza na dalekich podróżach, lubi odpoczywać we wnętrzach swojego lokum. Zobaczcie, jak się urządziła.

Zobacz wideo Wojciechowska o Kabuli. Jest uzależniona od jednej rzeczy

Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Tak wygląda jej salon

Martyna Wojciechowska ma przestronny salon, w którym znajduje się duża szara kanapa, idealna do tego, aby zasiąść na niej z książką. Na niej widzimy poduszkę we wzór mapy. W pomieszczeniu znajduje się także duży telewizor, który znajduje się nad drewnianą szafką w stylu kolonialnym. Uwagę zwraca także okrągły stolik kawowy wykonany z plastra drewna.

Mieszkanie Martyny WojciechowskiejMieszkanie Martyny Wojciechowskiej Instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska ma ogromną biblioteczkę. A garderoba? Też spora

Martyna Wojciechowska w wolnym czasie lubi czytać książki, zresztą sama jest także pisarką. W jej mieszkaniu znajduje się ogromna biblioteczka. Znajdują się w niej drewniane regały aż po sam sufit. Trzeba przyznać, że pokaźna kolekcja książek robi wrażenie. Podróżniczka może pochwalić się także dużą garderobą, w której zdecydowała się na białe meble. Zdjęcia pomieszczenia znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Kuchnia Martyny Wojciechowskiej również jest drewniana

Podróżniczka od czasu do czasu pokazuje również ujęcia z kuchni. Widzimy na nich, że postawiła na drewniane szafki i blaty. W pomieszczeniu znajduje się także podłużny drewniany stół z jasnymi krzesłami, idealny do przyjmowania gości. Ze zdjęć wynika, że Martyna Wojciechowska lubi także pracować w tym miejscu. W mieszkaniu gwiazdy nie brakuje również zieleni - jest ona posiadaczką dużych roślin. Na jednej ze ścian znajdują się także magnesy, które są pamiątką z dalekich podróży. Więcej zdjęć z mieszkania Martyny Wojciechowskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.