Kasia Tusk zachwyciła świątecznymi dekoracjami. Elegancja i minimalizm. Zdradziła swój trick

Kasia Tusk zaczęła świąteczne odliczanie i pokazała, jak udekorowała swój dom. Influencerka postawiła na minimalizm i urocze dodatki, które ociepliły wnętrze.

Kasia Tusk jest autorką popularnego bloga Make Life Easier, gdzie opowiada o modzie i pokazuje piękne wnętrza swojego mieszkania. Założycielka marki modowej MLE już zaczęła przygotowania do świąt i pokazała, jak z pomocą córek udekorowała dom. Influencerka podpowiedziała też, jak w łatwy sposób można samemu przygotować dekoracje w domu. 

Zobacz wideo Szczęśliwa Sandra Kubicka wybiera świąteczne dekoracje

Kasia Tusk ozdobiła z córkami dom na święta. "Ależ jestem wdzięczna"

Kasia Tusk zaczęła już odliczanie do świąt i z tej okazji w jej apartamencie pojawiły się już świąteczne dekoracje. W jednym z opublikowanych na Instagramie wpisów córka Donalda Tuska wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Wszystko przez grudniową pogodę. "Ależ jestem wdzięczna, że ten przedświąteczny czas jest tak śnieżnobiały jak z moich dziecięcych wspomnień. Trójmiasto takich mrozów dawno nie widziało - korzystamy, ile się da" - napisała. W jej mieszkaniu pojawiły się świąteczne światełka i drobne dekoracje, które tworzą przytulny klimat. Influencerka zdecydowała się też na adwentowe kalendarze, które otwiera razem z córkami i podzieliła się swoimi przemyśleniami odnośnie różnego rodzaju akcesoriów, które umilają nam święta. "W przedświątecznym czasie nie powinno się szukać szczęścia w materialnych drobiazgach, ale rozgrzeszam siebie, gdy widzę, że są one tylko nośnikiem naszych rodzinnych historii i tradycji, a ich poznawanie przynosi dzieciom tę samą szczerą radość co mi, gdy byłam mała. Adwentowe kalendarze to jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że już samo oczekiwanie na święta ma w sobie magię. Na otwarcie pierwszego okienka czekamy cierpliwie do pierwszego grudnia" - napisała na Instagramie. Influencerka zdecydowała się też na wielki wieniec, który pojawił się w jednym z pomieszczeń. Gałązki przyozdobiła błękitnymi i białymi wstążkami. To jeden z największych trendów tego sezonu. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Kasia TuskKasia Tusk fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk pokazała, jak zrobić prostą dekorację świąteczną. "Cudowne śnieżynki"

Kasia Tusk pokazała, jak spędza czas z córkami na tworzeniu prostych dekoracji w domu. "Papierowa gwiazda wisząca w oknie to znak, że zbliżają się święta. Prawie każda sieciówka miała je w swojej ofercie, ale zniknęły ze sklepów, szybciej niż się pojawiły. I bardzo dobrze, bo gwiazda, którą zrobicie własnoręcznie, będzie równie piękna, a dodatkowo pomoże wam stworzyć kolejne przedświąteczne wspomnienie. To naprawdę banalne!" - napisała. Jak wykonać taką papierową gwiazdę? Film opublikowany przez influencerkę znajdziecie na dole strony. "Super inspiracja, zaraz tworzymy swoje z córeczką", "Już wiem, co będę robić z dziećmi w weekend", "Wychodzącą cudowne śnieżynki!" - czytamy w komentarzach. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA