Gwiazda kabaretu "Nowaki" pokazuje prywatne kadry. Widać, jak Adrianna Borek urządziła mieszkanie

Adrianna Borek jest gwiazdą kabaretu "Nowaki". Prowadzi też Instagram, na którym pokazuje kulisy prywatnego życia. Wśród nich możemy dojrzeć również kadry prosto z "czterech kątów". Tak urządziła swoje mieszkanie.

Adrianna Borek zasłynęła dzięki kabaretowi "Nowaki", choć wybierając swoją drogę zawodową, wcale nie marzyła o scenie kabaretowej. Wręcz przeciwnie. Marzyła, by zostać tancerką. Z kabaretem zetknęła się w Zielonej Górze, gdy zaczęła grać w kabarecie studenckim. Wtedy wszystko się zmieniło, a Adrianna Borek na dobre związała się z tą formą sztuki. Choć nie jest gwiazdą z pierwszych stron gazet, to jednak na swoim Instagramie przyciągnęła całkiem spory tłum zainteresowanych jej życiem osób. Obserwują ją już ponad 33 tysiące followersów. To właśnie im pokazuje wiele prywatnych kadrów. Dzięki temu wiemy, jak się urządziła.

Zobacz wideo Komik z "Paranienormalnych" przeprosił internautów. Za co?

Gwiazda kabaretu "Nowaki" chętnie pokazuje prywatne kadry. Widać, jak Adrianna Borek urządziła swoje mieszkanie [ZDJĘCIA]

Adrianna Borek jest aktywną użytkowniczką Instagrama, choć oczywiście nie da się jej porównać do Małgorzaty Rozenek czy Agaty Rubik. Nie relacjonuje swojej codzienności w każdej chwili i nie publikuje aż tak dużej liczby zdjęć. Sporo jednak można wywnioskować z wrzucanych przez nią kadrów. Przede wszystkim widać, że Adrianna Borek jest bardzo wierząca. Wiara zajmuje w jej miejscu ważne miejsce i pojawia się również na instagramowych zdjęciach. Adrianna Borek pokazuje, jak czyta książki o tematyce religijnej czy wrzuca zdjęcia z kościelnych wnętrz.

Od czasu do czasu uchyla również rąbka tajemnicy i pokazuje fanom, jak mieszka. Na niektórych ujęciach widać, że swoje mieszkanie urządziła zgodnie z panującą modą. W kuchni można dostrzec białe szafki i drewniane blaty. Z kolei pomiędzy szafkami widać ścianę wyłożoną równie modną cegłą. W sypialni znalazło się z kolei miejsce na duże łóżko, wygodny fotel i drewnianą szafę. Klimatu dodają z kolei lampki choinkowe zawieszone właśnie na szafie. Zdjęcia Adrianny Borek znajdziecie w galerii na górze strony.

W lipcu Adrianna Borek świętowała 41. urodziny. Prywatnie jest singielką, co ponoć ułatwia jej pracę zawodową. Przez częste wyjazdy nie byłaby bowiem w stanie łączyć kariery z małżeństwem czy macierzyństwem. Adrianna Borek ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Zdobyła m.in. statuetkę IceMole za najlepszą rolę żeńską na I Flying Mole Festiwal 2009. Doceniono ją także podczas X Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej DebeŚciaK 2011, przyznając Indywidualną Nagrodę za najlepszą żeńską kreację aktorską.

Więcej o:
Copyright © Agora SA