Gwiazdy posłały dzieci do szkoły. Rozenek szykowała syna tydzień, a u Muchy już wagary

Gwiazdy już posłały dzieci do szkół. Małgorzata Rozenek szykowała Henia do przedszkola tydzień. Z kolei Anna Mucha już pozwoliła na wagary. Sprawdziliśmy, jak poradziły sobie dzieci znanych.

Tegoroczne wakacje dobiegły końca, a wraz z tym rozpoczął się nowy rok szkolny. 4 września dzieci ruszyły do szkół, aby po raz pierwszy zasiąść w ławkach i przygotować się na najbliższe dziesięć miesięcy. Gwiazdy chętnie dzielą się tym doświadczeniem w mediach społecznościowych. Wiadomo, jak sobie poradziły ich pociechy.

Zobacz wideo "Spotykaliśmy się 2-3 miesiące, zanim poznałem chłopaków", czyli jak Majdan poznał dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek dopiero co uporała się z wyprawianiem do szkoły 17-letniego Stanisława i 13-letniego Tadeusza, którzy z pewnością już sobie świetnie radzą samodzielnie, a już przyszła kolej na następną pociechę. Henryk po raz pierwszy poszedł do przedszkola, co wiązało się z niesamowitymi emocjami. Celebrytka już tydzień wcześniej spakowała wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Z opublikowanej relacji możemy się dowiedzieć, że Henio szybko odnalazł się w nowym środowisku i bawił się z dziećmi.

Małgorzata Rozenek relacjonuje przygotowania syna do pierwszego dnia w przedszkoluMałgorzata Rozenek relacjonuje przygotowania syna do pierwszego dnia w przedszkolu Instagram.com/m_rozenek

Anna Mucha

Anna Mucha postanowiła przedłużyć pociechom wakacje o kilka dni i jeszcze we wrześniu wybrała się do Budapesztu. Miasto z początku nie przypadło jej do gustu, ze względu na to, że jest bardzo brudne i wszędzie wiszą reklamy. W pierwszym dniu roku szkolnego zorganizowała jednak wagary w parlamencie. "Zaczynamy rok szkolny od wagarów. Co prawda jesteśmy galowo ubrani, ale zaczynamy od wagarów i idziemy zobaczyć prawdopodobnie najpiękniejszy budynek, jaki jest w Budapeszcie oraz mogę zaryzykować stwierdzenie, że na Węgrzech, czyli parlament. Postaram się nie mówić dzieciom, że nawet w tak pięknym budynku można ignorować prawo" - opowiadała Anna Mucha na InstaStories.

Anna MuchaAnna Mucha Instagram @taannamucha

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od sierpnia 2022 roku oficjalnie nie są małżeństwem i dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej dzielić opiekę nad dziećmi. Do dziś nie jest im jednak łatwo się widywać i rozmawiać. Z tego powodu aktorka 4 września zaprowadziła córkę na rozpoczęcie roku szkolnego. Helenka miała na sobie czarną spódnicę, białą koszulę i mokasyny. Po uroczystości odebrał ją ojciec. Więcej zdjęć dzieci gwiazd z pierwszego dnia w szkole znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Katarzyna Cichopek z córkąKatarzyna Cichopek z córką Instagram @katarzynacichopek

Lara Gessler

Lara Gessler ma za sobą bardzo emocjonujący dzień. Po raz pierwszy miała okazję wysłać małą Nenę do przedszkola. Dziewczynka była podekscytowana do tego stopnia, że od rana nie rozstawała się z plecakiem. "Jest! Nasz pierwszy dzień w przedszkol. Rety, ale to były emocje! Nena chodziła z plecakiem od śniadania, jeszcze w piżamie. Nowe dzieci, nowe zabawki, nowe miejsce!" - relacjonowała Lara Gessler na Instagramie.

Lara Gessler z córkąLara Gessler z córką Instagram @lara_gessler

Maja i Krzysztof Rutkowscy 

Rutkowscy w nowy rok szkolny weszli z przytupem. Krzysztof Junior zażyczył sobie, aby zawieziono go turem oraz jego własnym sportowym samochodem. Do tego od góry do dołu był ubrany w rzeczy od projektantów. Wszystko ujawnił Krzysztof Rutkowski w rozmowie z nami. "Oczywiście ubrał dzisiaj zegarek za dziesięć tysięcy dolarów Monaco, który pokazał. Był wystrojony odpowiednio. Koszula Burberry, spodnie Dsquared2, buty nie wiem, jaka to była marka, ale też wystrzałowe, sweterek Gucci. Także wyglądał i się bardzo cieszył".

Syn Krzysztofa Rutkowskiego pojechał do szkoły TURemSyn Krzysztofa Rutkowskiego pojechał do szkoły TURem Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.