Tegoroczne wakacje dobiegły końca, a wraz z tym rozpoczął się nowy rok szkolny. 4 września dzieci ruszyły do szkół, aby po raz pierwszy zasiąść w ławkach i przygotować się na najbliższe dziesięć miesięcy. Gwiazdy chętnie dzielą się tym doświadczeniem w mediach społecznościowych. Wiadomo, jak sobie poradziły ich pociechy.
Małgorzata Rozenek dopiero co uporała się z wyprawianiem do szkoły 17-letniego Stanisława i 13-letniego Tadeusza, którzy z pewnością już sobie świetnie radzą samodzielnie, a już przyszła kolej na następną pociechę. Henryk po raz pierwszy poszedł do przedszkola, co wiązało się z niesamowitymi emocjami. Celebrytka już tydzień wcześniej spakowała wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Z opublikowanej relacji możemy się dowiedzieć, że Henio szybko odnalazł się w nowym środowisku i bawił się z dziećmi.
Anna Mucha postanowiła przedłużyć pociechom wakacje o kilka dni i jeszcze we wrześniu wybrała się do Budapesztu. Miasto z początku nie przypadło jej do gustu, ze względu na to, że jest bardzo brudne i wszędzie wiszą reklamy. W pierwszym dniu roku szkolnego zorganizowała jednak wagary w parlamencie. "Zaczynamy rok szkolny od wagarów. Co prawda jesteśmy galowo ubrani, ale zaczynamy od wagarów i idziemy zobaczyć prawdopodobnie najpiękniejszy budynek, jaki jest w Budapeszcie oraz mogę zaryzykować stwierdzenie, że na Węgrzech, czyli parlament. Postaram się nie mówić dzieciom, że nawet w tak pięknym budynku można ignorować prawo" - opowiadała Anna Mucha na InstaStories.
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od sierpnia 2022 roku oficjalnie nie są małżeństwem i dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej dzielić opiekę nad dziećmi. Do dziś nie jest im jednak łatwo się widywać i rozmawiać. Z tego powodu aktorka 4 września zaprowadziła córkę na rozpoczęcie roku szkolnego. Helenka miała na sobie czarną spódnicę, białą koszulę i mokasyny. Po uroczystości odebrał ją ojciec. Więcej zdjęć dzieci gwiazd z pierwszego dnia w szkole znajdziesz w naszej galerii na górze strony.
Lara Gessler ma za sobą bardzo emocjonujący dzień. Po raz pierwszy miała okazję wysłać małą Nenę do przedszkola. Dziewczynka była podekscytowana do tego stopnia, że od rana nie rozstawała się z plecakiem. "Jest! Nasz pierwszy dzień w przedszkol. Rety, ale to były emocje! Nena chodziła z plecakiem od śniadania, jeszcze w piżamie. Nowe dzieci, nowe zabawki, nowe miejsce!" - relacjonowała Lara Gessler na Instagramie.
Rutkowscy w nowy rok szkolny weszli z przytupem. Krzysztof Junior zażyczył sobie, aby zawieziono go turem oraz jego własnym sportowym samochodem. Do tego od góry do dołu był ubrany w rzeczy od projektantów. Wszystko ujawnił Krzysztof Rutkowski w rozmowie z nami. "Oczywiście ubrał dzisiaj zegarek za dziesięć tysięcy dolarów Monaco, który pokazał. Był wystrojony odpowiednio. Koszula Burberry, spodnie Dsquared2, buty nie wiem, jaka to była marka, ale też wystrzałowe, sweterek Gucci. Także wyglądał i się bardzo cieszył".
Kaczorowska zamieszkała z Rogacewiczem w nowym domu. Teraz chwali się łazienką
Nie żyje żona polskiego mistrza boksu. Była w siódmym miesiącu ciąży
Nawroccy złamali protokół dyplomatyczny. Ekspert od mowy ciała komentuje
To w nim była zakochana Lewandowska, zanim poznała Roberta. Wiadomo, czym się zajmuje
Kabaret Ani Mru-Mru odwołuje występy. Wydano oświadczenie
Nowe informacje o aferze u Beckhamów. Do akcji wkroczyli urzędnicy
Ośmioletnia córka Ronaldo zaśpiewała hit Celine Dion i rozbiła bank. Internauci zbierają szczęki z podłogi
Córka Macudzińskiej w poruszającym wpisie. Podzieliła się osobistym wyznaniem
Wieniawa wystawiła nocowankę na WOŚP. W planach aeroby na czczo