Poprzedni partnerzy księżnej Kate. Dla niego odrzuciła nawet zaloty księcia Williama

Księżna Kate wyszła za księcia Williama w 2011 roku. Jacy męźczyźni wcześniej skradli jej serce? Żona syna króla Karola III ma za sobą kilka poważnych relacji.

Księżna Kate poznała swojego obecnego partnera w czasach studenckich. Początkowo między nią a księciem Williamem była przyjaźń, ale pewien wieczór zmienił wszystko. Podczas charytatywnego pokazu mody, księżna Kate wystąpiła w odkrytej kreacji i wówczas syn króla Karola III dostrzegł w niej kobietę swojego życia. Zanim jednak doszło do poważnej relacji i zawarcia związku małżeńskiego, wybranka księcia Williama miała do czynienia z innymi kandydatami.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej

Związek z Willem Marxem nie zakończył się w złej atmosferze. Były partner księżnej Kate otrzymał zaproszenie na jej ślub

Will Marx poznał księżną Kate podczas studiowania w Marlborough College. Monarchini miała poważnie zaangażować się tę relację, jednak nie przetrwała ona próby czasu. Marx i księżna Kate zerwali ze sobą, ale w pozytywnej atmosferze, co nie zawsze ma miejsce. Jej były partner został nawet zaproszony na ślub z księciem Williamem. Dziś Will pracuje w zawodzie dziennikarza i skupia się głównie na polityce. W 2013 roku poślubił prezenterkę Johannę Bottę. 

 

Brytyjski milioner był z Kate tylko na kilku randkach

W 2007 roku doszło do kryzysu między zakochanymi. Księżna Kate postanowiła spotkać się wówczas z brytyjskim milionerem, Henrym Ropnerem. Była to przelotna znajomość, której koniec nastał po kilku randkach. Księżna Kate postanowiła finalnie wrócić do księcia Williama. Ropner jest teraz mężem Natashy Sinclair, z którą doczekał się dwójki pociech.

Henry Ropner i Kate MiddletonHenry Ropner i Kate Middleton Youtube

Przez niego księżna Kate odrzuciła pierwsze zaloty księcia Williama

 

Księżna Kate poznała Ruperta Fincha podczas studiów na Uniwersytecie Świętego Andrzeja. Przyszły obiekt westchnień monarchini studiował wtedy prawo. Był dla niej początkowo bardziej atrakcyjny od księcia Williama. Księżna Kate tworzyła z pozoru zgrany duet z Rupertem Finchem, który dziś jest prawnikiem i mężem Natashy Rufus Isaacs. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.