Kate we fryzurze na Dianę wyglądałaby poważniej. A Meghan? Sprawdziliśmy. Mamy też Camillę w długich lokach

Poddaliśmy fryzury Meghan Markle, księżnej Kate i królowej Camilli lekkiej metamorfozie. Zobaczcie, jak wyglądają w innej odsłonie. Czy kogoś wam teraz przypominają?

Księżna Diana uważana jest po dziś dzień za ikonę stylu. Słynęła z krótkich blond włosów z charakterystyczną grzywką na bok. Tak strzygły się kiedyś kobiety, które mieszkały w Londynie i chciały być jak ona. Wyobrażacie sobie, aby synowe księżnej Diany wyglądały podobnie? Postanowiliśmy przerobić zdjęcia żon księcia Williama i Harry'ego. Ponadto przedłużyliśmy włosy królowej Camilli. Spójrzcie na efekty.

Zobacz wideo Do „Dog & Duck" kolejki. Dzień wcześniej Kate & William niespodziewanie pojawili się w lokalu, żeby przywitać się przed koronacją z poddanymi Wybierz serwis

Meghan Markle stylizowana na księżnę Dianę

Partnerka księcia Harry'ego ma gęste i ciemne włosy. Idealnie pasują do urody amerykańskiej aktorki. Poddaliśmy jej zdjęcia metamorfozie - jak wyglądałaby w krótkich blond włosach? Taka fryzura zdecydowanie kontrastuje z urodą Markle i nie wygląda naturalnie, ale chcieliśmy to sprawdzić. Co uważacie? 

Meghan MarkleMeghan Markle AP Photo, Face App

Księżna Kate w blondzie jak teściowa

Wybranka księcia Williama ma długie, brązowe włosy. Czasami je subtelnie kręci, a innym razem spina w koka bądź kucyka. W blondzie wygląda jak przyszła królowa. Taka fryzura na księżną Dianę dodaje jej dojrzałości i powagi. Myślicie, że kiedyś się przefarbuje i zetnie kosmyki do takiej długości?

Księżna KateKsiężna Kate Ap Photo

Żona księcia Williama w samym blondzie

Pozostając przy obecnej długości włosów księżnej Kate, sprawdźmy, jak prezentuje się po prostu w blondzie bez cięcia i ciemnego odrostu. Jasne kosmyki podkreślają tęczówkę monarchini. Waszym zdaniem taka odsłona dodaje jej uroku, czy wręcz przeciwnie?

Księżna KateKsiężna Kate AP, Face App

Królowa Camilla w długich włosach wygląda wręcz bajkowo

Królowa CamillaKrólowa Camilla AP, Face App

Krótkie i perłowe włosy wybranki króla Karola III są zawsze perfekcyjnie ułożone. Królowa Camilla być może modeluje je na specjalne wałki, aby były odpowiednio wywinięte. Jak natomiast monarchini wyglądałaby w długich i kręconych kosmykach? Taka fryzura odmłodziłaby żonę króla. Wygląda w długich włosach jak postać z bajki. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.