Anna Dereszowska gwiazdą w nowym serialu Polsatu. Szykuje się hit

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu "Lulu". W roli głównej zobaczymy Annę Dereszowską. Oprócz niej pojawią się także: Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym i Joanna Kurowska.

Więcej o nowych produkcjach telewizyjnych przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

"Lulu" to serial obyczajowy, który w każdym odcinku serwuje widzom zaskakujące przygody głównej bohaterki Lucyny Makowskiej, w tej roli - Anna Dereszowska. Bohaterka jest nazywana przez bliskich od czasów szkolnych właśnie "Lulu". Czuły pseudonim jest bardzo istotny, ponieważ już wkrótce może okazać jej znakiem firmowym. Jej historia wzrusza i bawi, a dzięki zgrabnym dialogom i wyśmienitej obsadzie, każdy będzie mógł znaleźć w produkcji coś dla siebie. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska pozuje w bikini nad wodą

Serial obyczajowy "Lulu" w reżyserii Kingi Dębskiej najpierw w Polsat Box Go, później w Polsacie

"Lulu" (Anna Dereszowska) po nagłym rozstaniu z mężem, wysoko postawionym urzędnikiem (Przemysław Sadowski), który ją zdradził, jest zdana tylko na siebie. Postanawia wtem otworzyć własny biznes cukierniczy. Wspierać ją będą w pomyśle siostra Olga (Grażyna Sobocińska) oraz dziadek (Marek Siudym), którego pomysły nie zawsze będą trafne i wprowadzą czasami bohaterkę w niezłe tarapaty. "Lulu" (Anna Dereszowska) zmagać się będzie z kłopotami rodzinnymi, problemami wychowawczymi z nastoletnią córką (Weronika Wachowska) i zazdrosną sąsiadką Elką (Joanna Kurowska). Pojawi się też jej dawna miłość, Andrzej (Michał Czernecki), która sporo namiesza.

Anna Dereszowska, Weronika Wachowska, Przemysław SadowskiAnna Dereszowska, Weronika Wachowska, Przemysław Sadowski Materiały prasowe / Polsat

Reżyserka filmu, Kinga Dębska, tymi słowami zachęca widzów do obejrzenia nowej produkcji Polsatu.

Będzie to serial pełen humoru, ciepła, uroczy i przewrotny. Pozytywna propozycja idealna na trudne czasy.

Anna Dereszowska, Weronika WachowskaAnna Dereszowska, Weronika Wachowska Materiały prasowe / Polsat

Warto również wspomnieć, że to nie pierwsza produkcja reżyserki. Już wcześniej reżyserowała filmy, a za dzieło "Moje córki krowy" z 2015 roku otrzymała Nagrodę Dziennikarzy oraz Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Film wyróżniono także dwoma Orłami: za najlepszy scenariusz oraz nagrodą publiczności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.