Wiktory 2022. Krzan w białym garniturze, Manowska w granacie. Ale spójrzcie na Lipowską. Czas się dla niej zatrzymał!

Plejada gwiazd pojawiła się na tegorocznej gali Wiktorów. Królowały damskie garnitury i długie suknie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Beata Chmielowska-Olech

Podczas tegorocznych Wiktorów Beata Chmielowska-Olech postawiła na elegancki i kobiecy zestaw. Dziennikarka pojawiła się w fioletowym garniturze i złotymi guzikami idealnie komponującymi się z naszyjnikiem. W dłoni miała nieco ciemniejszą torbę, której łańcuchy wpasowały się w resztę dodatków. Wszystko dopełniła beżowymi szpilkami i zegarkiem.

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

Boho mieszkanie Lary Gessler. Panuje w nim klimat rodem z TulumBoho mieszkanie Lary Gessler ma niepowtarzalny klimat. Nad łóżkiem ogromna biblioteczka

Gala Wiktory 2021Gala Wiktory 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Teresa Lipowska

Na tegorocznych Wiktorach nie mogło zabraknąć Teresy Lipowskiej. Aktorka zachwyciła na ściance szerokim uśmiechem, który doskonale udowadnia, że jest najpiękniejszym makijażem kobiety. Gwiazda "M jak Miłość" postawiła na długą welurową suknię z koronkowymi rękawami. Czarna torebka i buty idealnie dopełniły klasyczną butelkową zieleń.

Gala Wiktory 2021Gala Wiktory 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Izabella Krzan

W tym roku na Wiktorach królowały garnitury. Izabella Krzan pojawiła się cała na biało. Szerokie spodnie z wysokim stanem zestawione ze srebrnymi obcasami wydłużyły nogi modelki. Szyję zdobił piękny, minimalistyczny naszyjnik. W dłoni miała białą torebkę, która wpasowała się w total "look". Całość dopełniła lekkim makijażem. 

Gala Wiktory 2021Gala Wiktory 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Marta Manowska

Marta Manowska na tegorocznej gali zadała szyku. Dziennikarka zapozowała na ściance w jednolitej, granatowej kreacji. Dekolt dopełniły srebrne kolie, które zestawiła z drobnymi kolczykami. Całośc dopełniła kopertówką z perełkami pasującą do czarnych odkrytych obcasów.

Gala Wiktory 2021Gala Wiktory 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Katarzyna CichopekWiktory 2022. Cichopek próbuje okiełznać spódnicę na ściance. Udało się. Efekt? Wow!

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: