Kirsten Dunst całowała się z Bradem Pittem, gdy miała 11 lat. Pierwsze pocałunki gwiazd nie zawsze były przyjemne

Niektórzy z nich zaliczyli pierwszy pocałunek jako dzieci. Po latach, gdy stali się wielkimi sławami, chętnie dzielili się wrażeniami. Jak wyglądał debiut gwiazd światowego show-biznesu w całowaniu?

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Podobno pierwszy pocałunek pamięta się na całe życie. Niektóre gwiazdy są tego samego zdania, a zapytane w wywiadach o ten debiut, podzieliły się doświadczeniami. Większość z nich była jeszcze dziećmi, lecz dobrze pamiętają, jakie uczucia im wtedy towarzyszyły. Kto wspomina pierwszy pocałunek z sentymentem, a kto wolałby o nim zapomnieć?

Zobacz wideo Justin Bieber i Hailey Baldwin okazują sobie miłość na Instagramie

Justin Bieber

Justin BieberJustin Bieber SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Justin Bieber nie czekał na wielką miłość, by spróbować pierwszego pocałunku. Postanowił zrobić to z koleżanką. W jednym z wywiadów wspomniał, że miał wtedy jakieś 11-12 lat. Było to zimą, a on i jego towarzyszka wspięli się na ośnieżoną górkę, gdzie zaczęli się całować. Piosenkarz wspomniał, że nie było zbyt romantycznie, bo sam do końca nie wiedział, co robi.

Taylor Swift

Taylor Swift na VMAs 2019Taylor Swift na VMAs 2019 Agencja Wyborcza.pl

Taylor Swift nie śpieszyła się z pierwszym pocałunkiem mimo presji otoczenia. Piosenkarka pocałowała się z chłopakiem, mając 15 lat. Bardziej doświadczeni rówieśnicy ostrzegali ją, że może nie być przyjemnie, ale gwiazda wspominała, że było uroczo. Co więcej, z wybrankiem spotykała się jeszcze przez rok.

Brad Pitt

Brad PittBrad Pitt East News

Brad Pitt dobrze pamięta pierwszy pocałunek. Przeżył go z dziewczyną z okolicy. Był jeszcze chłopcem, na którym całus zrobił duże wrażenie.

Miała na imię Lisa. To wydarzyło się w jej garażu. Mieszkała ulicę dalej, więc po wszystkim pobiegłem do domu. Byłem bardzo podekscytowany, ale to wyczekiwanie było bardzo stresujące. Kilkoro dzieci miało to już za sobą - powiedział w wywiadzie dla magazynu "W".

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst.Kirsten Dunst. AP/Agencja Wyborcza.pl

Za to pocałunkiem z wielką gwiazdą może pochwalić się Kirsten Dunst. Jako 11-letnia dziewczynka całowała się z... Bradem Pittem. Był to "służbowy" pocałunek. Oboje grali w filmie "Wywiad z wampirem" i to właśnie na planie pocałowała gwiazdora. Jednak aktorka nie wspomina tego doświadczenia dobrze. Wywołało w niej traumę.

Pamiętam, że miał wtedy długie włosy. Przypominał trochę hipisa. Wszyscy dookoła szeptali mi: "Ale jesteś szczęściarą. Całowałaś Brada Pitta". A mi przez głowę przebiegała wtedy tylko jedna myśl: to było obrzydliwe. Tak straszne, że nie całowałam się z nikim innym chyba do 16. roku życia - wspomniała Kirsten Dunst w jednym z wywiadów.

Nick Jonas

Nick JonasNick Jonas fot. Casey Flanigan/Shutterstock/East News

Nick Jonas przed laty był w związku z Miley Cyrus i to właśnie z nią przeżył swój pierwszy pocałunek. Muzyk nie wspomina tego zbyt romantycznie z powodu... oddechu. W jednym z wywiadów wyznał, że przed randką zjadł pizzę z dużą ilością cebuli. Jego dziewczynie widocznie to wcale nie zraziło, ponieważ para spotykała się jeszcze przez jakiś czas.

Mila Kunis

Mila Kunis i Ashton KutcherMila Kunis i Ashton Kutcher fot. East News

Mila Kunis od 2015 roku jest żoną Ashtona Kutchera, lecz nie wszyscy wiedzą, że przeżyła pierwszy pocałunek właśnie z nim. Aktorzy spotkali się na planie serialu komediowego "Różowe lata 70." i pocałowali się na potrzeby jednej ze scen. Po wielu latach, mając za sobą inne związki, zostali małżeństwem i doczekali się dwójki dzieci.

Billie Eilish

Billie EilishBillie Eilish AP Photo

Billie Eilish przeżyła pierwszy pocałunek jako 17-latka. Wspominała, że poznała chłopaka o imieniu Henry, z którym poszła do kina. Para siedziała potem razem na dachu parkingu, patrząc w gwiazdy. Towarzysz piosenkarki zrobił pierwszy krok, ale później okazało się, że nie był z tego zbytnio zadowolony. Podobno powiedział do niej: "Nie było tak magicznie, jak myślałem, że będzie". Mało romantycznie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.