Do sieci trafiły zdjęcia z planu nowego "Seksu w wielkim mieście". Wiemy, kto zagra dzieci przyjaciółek. Pyszna obsada!

Trwają prace nad kontynuacją serialu "Seks w wielkim mieście". Już wiadomo, kto pojawi się w obsadzie "And Just Like That.". Kilka nazwisk to spore zaskoczenie.

Fani serialu "Seks w wielkim mieście" mają powody do radości. 17 lat po emisji finałowego odcinka serialu bohaterki kultowej produkcji powracają. Prace nad kontynuacją hitu nadal trwają. Dziesięcioodcinkowa produkcja HBO Max pojawi się na małych ekranach pod tytułem "And Just Like That…". Na razie HBO nie podało informacji z datą premiery serialu, ale znamy już pełną osadę. 

"Seks w wielkim mieście" bez  Kim Cattrall

Duże emocje wśród fanów produkcji wywoła fakt, że w serialu nie zagra Kim Cattrall, która wcielała się w rolę Samanthy. Gwiazda tłumaczyła, że przygoda z serialem skończyła się dla niej dawno temu i teraz jest to już zamknięty rozdział. W kuluarach plotkuje się jednak, że Sarah Jessicą Parker i Kim Cattrall nie potrafią się dogadać. 

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis

Carrie Bradshaw, Miranda Hobbs i Charlotte York nadal się przyjaźnią i mieszkają na Manhattanie. Bohaterki będą musiały zmierzyć się nie tylko z problemami osobistymi, związanymi m.in. z upływającym czasem, ale także z pandemią. Już teraz wiadomo bowiem, że w serialu zostanie poruszony wątek epidemii COVID-19 i tego, jak wpłynęła na Nowy Jork.

'Seks w wielkim mieście 7''Seks w wielkim mieście 7' Instagram, @cynthiaenixon

Zdjęcia z planu 'And Just Like That'Zdjęcia z planu 'And Just Like That' Robert ONeil / SplashNews.com/ East News

Alexa Swinton, Cathy Ang i Niall Cunningham

Jasne jest już też, kto wcieli się w dzieci głównych bohaterek. Na najnowszych zdjęciach z planu "And Just Like That…" pojawiają się Alexa Swinton, Cathy Ang i Niall Cunningham. 

Wiadomo już, że Swinton zagra córkę Charlotte i Harry'ego - Rosę Goldenblatt. Widzowie mogą pamiętać młodą aktorkę z ról w takich produkcjach, jak: "Mythos" czy "Turbulencje".

/Na planie kontynuacji Seksu w Wielkim Mie?cie'/Na planie kontynuacji Seksu w Wielkim Mie?cie' Jose Perez / SplashNews.com/ East News

Cathy Ang wcieli się w starszą siostrę Rose - Lily, a Niall Cunningham wystąpi jako Brady Hobbes, syn Mirandy i Steve'a.

/Na planie kontynuacji Seksu w Wielkim Mie?cie'/Na planie kontynuacji Seksu w Wielkim Mie?cie' Jose Perez / SplashNews.com/ East News

Zdjęcia z planu kontynuacji 'Seksu w wielkim mieście'Zdjęcia z planu kontynuacji 'Seksu w wielkim mieście' Fot. East News

Chris Noth

Długo spekulowano, że Chris Noth nie zagra w  "And Just Like That…". Fani nie urywali niezadowolenia z tego faktu. Teraz jednak wiadomo, że Mr. Big nadal będzie obecny w życiu Carrie. 

Informację o tym, że Noth pojawi się w kontynuacji serialu, potwierdził producent wykonawczy HBO -  Michael Patrick. 

Bez naszego Biga nic by się nie udało - powiedział King. 
 

Mario Cantone

Mario Cantone, wcielający się w Anthony'ego Marantino także pojawił się na planie kontynuacji serialu. 

Zdjęcia z planu kontynuacji 'Seksu w wielkim mieście'Zdjęcia z planu kontynuacji 'Seksu w wielkim mieście' Fot. MPNC/ East News

Willie Garson

Na najnowszych zdjęciach z planu widzimy również, że w obsadzie obecny jest Willie Garson wcielający się w postać Stanforda Blatcha.

Zdjęcia z planu kontynuacji 'Seksu w Wielkim Mieście'Zdjęcia z planu kontynuacji 'Seksu w Wielkim Mieście' Jose Perez / SplashNews.com/ East News

John Corbett

Aidan Shaw także nie zniknie z życia bohaterek. W tej roli niezmiennie John Corbett.

John CorbettJohn Corbett Fot. ONS

Evan Handler

Evan Handler powróci jako Harry Goldenblatt.

 

David Eigenberg

W nowych odcinkach pojawi się również ukochany Mirandy Hobbes - Steve Brady. Aktor na początku odmawiał udział w produkcji. 

 

Sara Ramirez

W serialu pojawi się także nowa postać, którą zagra Sara Ramirez. Jej bohaterka będzie osobą niebinarną, zajmującą się stand-upem. Widzowie doskonale znają ją z serialu "Chirurdzy".

 

Będziecie oglądać? 

Więcej o: