"Seks w wielkim mieście". W nowej odsłonie zabraknie nie tylko Samanthy. Nie pojawi się też najważniejszy mężczyzna

Najwięksi fani serialu "Seks w wielkim mieście" mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ już niedługo pojawi się nowa odsłona. Niestety nie zobaczymy w niej wszystkich aktorów. Zabraknie nie tylko Samanthy, ale i ukochanego Carrie.

Po 17 latach na ekrany powracają bohaterki serialu "Seks w wielkim mieście". Produkcja doczeka się kontynuacji pod tytułem "And Just Like That". Za całość odpowiedzialna jest ponownie platforma HBO Max. Już teraz wiadomo jednak, że zabraknie Kim Cattrall, która wcielała się w rolę Samanthy Jones. Jednak to niestety nie koniec zmian. W nowej odsłonie nie pojawią się jeszcze inni aktorzy, wśród nich kultowy Mr. Big. 

Zobacz wideo Ogłoszono powrót "Seksu w wielkim mieście". Czyli jak filmowcy grają na naszych sentymentach

"Seks w wielkim mieście". Mr. Big znika z serialu

Portal SixPage podał informację, że Chris Noth - serialowy Mr. Big - nie zagra w kontynuacji serialu. Niestety nie wiadomo jeszcze, co wydarzy się z ukochanym Carrie.

Co więcej, nie tylko on nie zgra w kontynuacji. Podobnie stanie się z Davidem Eigenbergiem, serialowym ukochanym Mirandy Hobbes. Jednak tutaj wiadomo, że produkcja stara się jeszcze wynegocjować z aktorem powrót i na razie są na etapie rozmów. 

'Seks w wielkim mieście'"Seks w wielkim mieście" wraca na ekrany. Jak zmieniły się bohaterki przez 17 lat?

Caitlyn Jenner w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

Jednak to nie koniec niespodzianek. Pojawi się wiele nowych twarzy. Wiadomo także, że produkcja rozważa zatrudnienie Caitlyn Jenner. Jak podaje portal The Mirror, Caitlyn Jenner ma duże szanse, by zagrać w "And Just Like That". Tabloid donosi, że producenci są na etapie rozmów z gwiazdą, a jej udział w kontynuacji serialu sprzed niemal dwóch dekad nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. 71-latka byłaby jednak dla twórców formatu niezwykle cenna.

DodaDoda chwali się efektami swoich treningów. Opublikowała zdjęcie, na którym jest w bikini. "Wyglądasz perfekcyjnie"

"Seks w wielkim mieście" - zwiastun

Krótki zwiastun serialu jest już dostępny w internecie. Pokazuje ujęcia zatłoczonego Nowego Jorku. Zdjęcia mają ruszyć późną wiosną, a HBO Max zapowiedziało dziesięć odcinków produkcji. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Będziecie oglądać?