"Seks w wielkim mieście" wyhodował gwiazdy. Bradley Cooper zagrał w tym serialu swoją pierwszą rolę

"Seks w wielkim mieście" powraca na ekrany. Pamiętacie, jakie gwiazdy przewijały się przez popularny serial? Doceniani aktorzy Hollywood zagrali w produkcji, jeszcze zanim stali się sławni.
Bradley Cooper Bradley Cooper screen Youtube, East News

Bradley Cooper

Dzisiaj Bradley Cooper jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Mało kto wie, że pierwszą swoją rolę zagrał u boku Parker w serialu "Seks w wielkim mieście"! Wtedy nie przyćmił blasku głównej bohaterki. 

Matthew McConaughey Matthew McConaughey screen Youtube, Instagram/ @matthewmcconaughey

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey zagrał w "Seksie w wielkim mieście", gdy miał już na swoim koncie kilka ról i zyskał większą sławę. Co ciekawe, wcielił się tam w... samego siebie. Epizod ten nie przyniósł mu wcale planowanego rozgłosu, a największe zawodowe wyzwania miał jeszcze przed sobą. 

David Duchovny David Duchovny screen Youtube, Instagram/ @davidduchovny

David Duchovny

David Duchovny znany jest z dość kontrowersyjnych ról w wielu serialach o tematyce erotycznej. "Californication" to nie jedyna tego typu produkcja. Aktor zagrał w 6. sezonie "Seksu w wielkim mieście" jako były partner Carrie. 

Matthew Morrison Matthew Morrison screen Youtube, Instagram/ @matthewmorrison

Matthew Morrison

Matthew Morrison kojarzony jest z serialem "Glee", ale aktor zaliczył również mały epizod w "Seksie w wielkim mieście". Pojawił się na ekranie dosłownie na kilka sekund i wcielił się w postać kelnera. Była to druga rola gwiazdora. 

Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi screen Youtube, Instagram/ @jonbonjovi

Jon Bon Jovi

Jon Bon Jovi uwodził Sarę Jessikę Parker w drugim sezonie serialu, jednak szybko zniknął z życia głównej bohaterki. 

Vince Vaughn Vince Vaughn screen Youtube, East News

Vince Vaughn

Vince Vaughn jako Keith Travers. Również on miał romans z Carrie Fisher. Zagrał asystenta singielki w odcinku "Sex and Another City". 

Więcej o: