Lara Gessler umówiła się z mężem dzięki mamie, a Lewandowski nie spodobał się Ani na obozie. Jak się poznały sławne pary?

Te pary znamy z wielkich wyjść i instagramowych ujęć, jednak rzadko kiedy decydują się one przypomnieć, jak wyglądały ich początki. A zkoda, bo niektóre były dosyć zaskakujące.

Pierwsze spotkanie Lary Gessler i Piotra Szeląga nie jest wyjątkiem. Obydwoje podobno nie wiedzieli, że są na randce, bo pierwotnie nie miało to tak wyglądać. Jak było u innych par?

Zobacz wideo Agata Wątróbska wspomina pierwszą randkę z Januszem Chabiorem. „Nie płaciłam za siebie"

'Power Couple'. Pary wyznały jak się poznały"Power Couple". Pary zdradziły, jak się poznały. "Historia nasza jest bardzo romantyczna"

Lara Gessler

Lara Gessler na swoim InstaStory zdecydowała się przypomnieć początki relacji z Piotrem Szelągiem. Z usług jego biura korzystała wówczas Magda Gessler. Nie wiadomo, co dokładnie się stało, że córka umówiła się z jej prawnikiem, ale, jak podkreśliła, nie miała świadomości, że idzie na randkę, która ostatecznie się w takie spotkanie przerodziła.

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler i Piotr Szeląg KAPIF

Janusz Chabior

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się sześć lat temu na planie filmowym. Ona musiała się wtedy wcielić w rolę policjantki podkochującej się w starszym koledze granym przez Janusza... I zakochała się w nim naprawdę. Musiała się naczekać, aż ukochany odwzajemnił jej uczucie. 

Janusz Chabior i Agata WątróbskaJanusz Chabior i Agata Wątróbska KAPIF

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska z Iraklim Basilashvilim poznała się podczas wakacji w Gruzji, gdzie niedoszły wówczas ukochany był właścicielem biura podróży. Artystka kabaretowa potrzebowała kierowcy. Mężczyzna zdecydował się wtedy pomóc klientce samodzielnie. Podczas podróży zatrzymał samochód i poszedł zerwać kwiaty dla Kasi i jej przyjaciółki. I tak się zaczęło.

Katarzyna Pakosińska opublikowała zdjęcie z mężemKatarzyna Pakosińska opublikowała zdjęcie z mężem Screen Instagram: @katarzyna.pakosinska.official

Ewa Kasprzyk

Zanim jeszcze zdążyliśmy poznać partnera Ewy Kasprzyk, mówiło się, że Michał ma na imię Marcin i  zajmuje się delfinoterapią. Okazało się, że doniesienia nie były prawdą. Owszem - aktorka lubi pływać z delfinami, ale poza tym nie wie, skąd wzięła się reszta historii. Dziś jednak wiadomo, że Ewa Kasprzyk i Michał Kozarewski poznali się w kawiarni w Gdańsku. Gdy mężczyzna zobaczył aktorkę, zdecydował się wrócić do apartamentu, przebrać z bluzy w koszulę i dopiero wtedy ją zaczepić.

Zobacz też: Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Młodszy partner oświadczył się jej w romantycznym miejscu. "Znowu jestem gotowa do skoku"

 

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska, czyli "trenerka wszystkich Polek", poznała swojego męża Lefterisa Kavoukisa w jego ojczystej Grecji. Nie poszukiwała wówczas partnera, ale wyszło inaczej.

To było na greckiej wyspie. Pojechałam tam na tydzień, a zostałam dwa lata - przyznała Ewa w jednym z wywiadów.

Ewa Chodakowska z mężemEwa Chodakowska z mężem screen Instagram / @chodakowskaewa

Anna Czartoryska 

Michał Niemczycki poznał swoją żonę, Annę Czartoryską, w 2011 roku na balu wydanym przez Dominikę Kulczyk-Lubomirską oraz księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego na zamku w Nowym Wiśniczu. Podobno kiedy zostali sobie przedstawieni, od razu między nimi zaiskrzyło. Do końca imprezy się nie rozstawali - tańczyli, rozmawiali o sztuce i życiu.

Anna Czartoryska i Michał NiemczyckiAnna Czartoryska i Michał Niemczycki instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Cezary Pazura

Edyta poznała Cezarego Pazurę w pociągu w 2007 roku. On był pasażerem, a ona pracowała w Warsie. 19-letnia wówczas dziewczyna szybko wpadła mu w oko, jednak nie od początku uległa jego zalotom.

Spytałem, czy da mi swój numer, ale odmówiła. Zacząłem ją więc przekonywać, że chcę tylko zaprosić ją na kawę, że zapraszam, że mam wielki pusty dom, że odpocznie... Bajerowałem jak chłopiec z gimnazjum. Wreszcie dała mi ten numer i bardzo się śmiała, kiedy od razu zadzwoniłem. A ja po prostu chciałem wiedzieć, że to prawdziwy numer, bo podejrzewałem, że pewnie nie jestem pierwszym frajerem, który o niego prosił - wspominał aktor.

Edyta i Cezary Pazura, Orły 2013Edyta i Cezary Pazura, Orły 2013 KAPIF

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego dla studentów AWF. Co ciekawe, piłkarz przedstawił się jej jako Andrzej.

Najpierw zapamiętałam go jako Andrzeja, bo tak się chyba przedstawił. Uznał, że to raczej bez znaczenia, bo i tak mało kto zapamięta - wspominała Ania w jednym z wywiadów.

Pierwsze wrażenie nie było korzystne.

Pomyślałam: Picuś glancuś, egoista. Miałam wtedy inny obraz piłkarza.

Robert Lewandowski też na początku odniósł mylne wrażenie o swojej przyszłej żonie. Chodziło o jej drobną sylwetkę. 

Jak mnie Robert zobaczył, to pomyślał, że jestem tancerką baletową albo gram w tenisa - dodała.

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Maja HyżyMaja Hyży opowiedziała, jak poznała nowego partnera. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Więcej o: