Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Młodszy partner oświadczył się jej w romantycznym miejscu. "Znowu jestem gotowa do skoku"

Ewa Kasprzyk zaręczyła się z młodszym partnerem, niejakim Marcinem. We wrześniu media obiegła informacja o jej rozwodzie z Jerzym Bernatowiczem, z którym była w związku małżeńskim przez 36 lat. Teraz jest zakochana i zdradza okoliczności oświadczyn.

Ewa Kasprzyk się zaręczyła! Przed długi czas ukrywała, że jest w nowym związku. Nie informowała też o rozwodzie z Jerzym Bernatowiczem, mimo że formalne zakończenie ich małżeństwa nastąpiło w zeszłym roku. Obecnie rozkwita u boku młodszego delfinoterapeuty.

Ewa Kasprzyk opowiedziała o zaręczynach

Ewa Kasprzyk zaręczyła się z Marcinem, poznanym na wakacjach w Turcji. Od razu wpadli sobie w oko. Całe zajście miało miejsce blisko cztery lata temu, więc można wnioskować, że romans pary trwa już dłuższą chwilę. Wakacyjne szaleństwa okazały się na tyle owocne, że Kasprzyk z partnerem zdecydowali się kontynuować relację. Mężczyzna jest Polakiem mieszkającym w Turcji, jednak dla ukochanej powrócił do kraju. Przeprowadzka była kolejnym etapem ich związku, ostatnio jednak poszli o krok dalej i się zaręczyli.

Zobacz też: Ewa Kasprzyk w erotycznej sesji z nagim mężczyzną. Na zdjęciach widać sporo szczegółów

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk żyła w wolnym związku. Od lat nie mieszkała z mężem

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam - zdradziła w rozmowie z magazynem "Zwierciadło".

Okoliczności oświadczyn musiały być zatem bardzo romantyczne - wśród tłumów turystów pod greckim Akropolem.

To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją - kontynuuję Kasprzyk.

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka postawiła na mocne cięcie

Aktorka nawiązuje do skoku ze spadochronem, który miał miejsce w 2010 roku. Okazuje się, że sprawa była na tyle zabawna, że Kasprzyk zapisała się, ale zapomniała, że jest umówiona. Dostała telefon od instruktora, który na nią czekał. Szybko pojawiła się na miejscu i zdecydowała się na odważne wyzwanie. Jak przystało na damę - najbardziej obawiała się wtedy o swoją fryzurę

Cóż - pozostaje życzyć wszystkiego dobrego. Gratulujemy Ewie.

Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką
Więcej o: