''Taniec z gwiazdami''. Kim jest Natalia Janoszek? Polska aktorka Bollywood zadebiutuje w tańcu

Kim jest Natalia Janoszek, która weźmie udział w ''Tańcu z gwiazdami''? Polska modelka, aktorka i działaczka charytatywna bardziej znana jest poza granicami kraju. Teraz może się to zmienić.

Natalia Janoszek. Kim jest uczestniczka programu?

Kim jest Natalia Janoszek? Uczestniczka kolejnej edycji ''Tańca z gwiazdami'' urodziła się 15 czerwca 1990 r. w Bielsku-Białej. Od dzieciństwa była związana z Zespołem Pieśni i Tańca ''Bielsko''. Posiada wykształcenie aktorskie, skończyła także zarządzanie. 

Brała udział w ok. 40 międzynarodowych konkursach piękności. W 2012 r. podczas konkursu w Bangkoku została zauważona w kontekście rozpoczęcia kariery aktorskiej. W tym samym roku zadebiutowała w Bollywood. 

Galiński był jurorem Galiński był jurorem "Tańca z gwiazdami", ale 12 lat temu odszedł z mediów

Natalia Janoszek - Bollywood i dalsza kariera

Jak potoczyła się kariera Natalii Janoszek w Bollywood? Okazało się, że występy w kinie indyjskim stały się dla niej początkiem międzynarodowej rozpoznawalności. Wystąpiła w produkcji amerykańskiej i pojawiła się na festiwalu w Cannes. Wydała książkę o własnej karierze w Indiach, jej zdjęcie ozdobiło zaś okładkę amerykańskiego magazynów ''Cosmopolitan'' i modowego ''L'Officiel Arabia''. 

Natalia Janoszek została pierwszą Polką, którą nagrodzono indyjskimi nagrodami filmowymi. Modelka i aktorka jest znana ze swojej działalności charytatywnej. Była m.in. ambasadorką akcji UNICEF wspierającej prawa kobiet w Indiach i rozwój szkolnictwa na Jamajce.

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami"

Natalia Janoszek  - wzrost

Co jeszcze wiadomo o Natalii Janoszek? Gwiazda ma ok. 165 cm wzrostu. Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, którego szczegóły stara się zachować dla siebie. 

Natalia Janoszek - partner w programie

Kto będzie partnerował Natalii Janoszek w programie ''Taniec z gwiazdami''? Okazuje się, że w walce o końcowe zwycięstwo będzie ją wspomagał Rafał Maserak. To jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy w programie. Dotychczas urodzony w 1984 r. tancerz współpracował w kolejnych edycjach m.in. z Magdaleną ''Kajrą'' Kajrowicz, Tamarą Gonzalez Pereą, Małgorzatą Foremniak czy Katarzyną Figurą

Taniec z Gwiazdami. Natalia Janoszek i Rafał Maserak"TzG". Janoszek i Maserak w pocie czoła przed premierowym odcinkiem. "Trenujemy"

''Taniec z gwiazdami'' 2022 - kiedy premiera?

Natalia Janoszek nie będzie oczywiście jedyną znaną postacią w nowej edycji ''Tańca z gwiazdami'' w 2022 roku. W 13. edycji programu wezmą udział także takie osoby, jak Maja Włoszczowska, Krzysztof Rutkowski i Łukasz Płoszajski. Kiedy można się spodziewać startu nowej serii? Pierwsza odsłona już 29 sierpnia o godz. 20.00. Transmisję przeprowadzi Polsat. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Rutkowski rozważał wycofanie się z programu. To dlatego zmienił zdanie

Więcej o: