"Przysięga". Nowe odcinki zjeżą włosy na głowie. Dojdzie do strzelaniny!

Emir nakryje Gulperi w łóżku z Ahmetem, a Kemal zostanie postrzelony! W najbliższych odcinkach tureckiego serialu "Przysięga" czeka nas wiele emocji. Przygotowaliśmy dla was krótkie streszczenie nadchodzących wydarzeń. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać w odcinkach 650-657.

Więcej aktualności znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Przysięga" to jeden z najpopularniejszych seriali polskiej telewizji. Widzowie pokochali barwne losy bohaterów tej tureckiej produkcji i bacznie śledzą każdy odcinek. Uniwersalne przesłanie mówiące o tym, że miłość i dobro zawsze zwyciężają, przyciąga przed telewizory miliony widzów. Do tej pory nakręcono ponad 600 odcinków serialu, ale produkcja nadal trwa. Nagłe zwroty akcji, niespodziewane wydarzenia i wprowadzające zamęt postaci czarnych charakterów to gwarancja sukcesu tej serii. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach? Sprawdźcie.

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

Przysięga 4"Przysięga". Nowy sezon w ogniu krytyki. "Beznadziejny scenariusz"

"Przysięga" odcinki 650-652. Yigit trafi do szpitala

Początek czerwca zaczyna się bardzo emocjonująco. Do szpitala trafia mały Yigit i w związku z komplikacjami zdrowotnymi musi zostać obrzezany. To nie koniec dramatycznych wydarzeń, bo w jednym z pierwszych odcinków podpalony zostaje sklep ojca Blade. Kemal zatrudnia opiekunkę dla pani Munevver i zostaje nią Yidiz. Na budowie związanej z przedsiębiorstwem Leventa do chodzi do wypadku. W związku z tymi wydarzeniami Kemal postanawia zerwać współpracę. Gulperi przekonuje Ahmeta, aby wreszcie wyznał prawdę Emirowi. 

 "Przysięga" odcinki 653-655. Gulperi jest zrozpaczona i choruje

Mertowi udało się odzyskać skasowane nagranie z monitoringu. Cavidan uważa, że Gulperi jest zdrajczynią. Widziała zdjęcia Gulperi i Ahmeta i jest na nią wściekła. Gulperi zależy na wyznaniu prawdy, dlatego chce doprowadzić do spotkania Ahmeta i Emira. Bardzo przeżywa te trudne chwile i intensywny stres doprowadza ją do choroby. Ostatecznie dochodzi do spotkania Ahmeta i Emira, Emir sprowadza go do domu i zmusza do powiedzenia prawdy. Pomimo rozmowy, Emir czuje się jeszcze bardziej zagubiony i bardzo przeżywa to co usłyszał. Po przemyśleniu Cavidan przeprasza Gulperi za swój nieuzasadniony atak. Yidiz, nowa opiekunka Munevver spiskuje z Meltem i donosi o wszystkich wydarzeniach z domu Kemala. To nie koniec knucia, bo Tulay znów spiskuje z Ahmetem. Kemal i Narin się kłócą.

'Przysięga 4'"Przysięga". Nowi aktorzy w obsadzie. Poznajcie Meltem, Ercan i Mert. Kto się w nich wciela?

"Przysięga" odcinki 656-657. Meltem odzyskuje podstępem kompromitujący materiał

Kemal próbuje wyjaśnić nieporozumienia z żoną. Meltem zależy na tym, aby kompromitujące ją nagrania z monitoringu nie ujrzały światła dziennego. Wysyła swojego człowieka, który kradnie komputer Merta, na którym zapisane są obnażające ją pliki. Zagubiona zawiłą sytuacją Gulperi prosi o radę wuja Hasana. Tulay cieszy się z sukcesu swojej intrygi. To nie koniec kaskady emocji, Kemal zostaje postrzelony przez Leventa!

Więcej o: