Program telewizyjny na czwartek, 3.02.2022. Co obejrzeć w TV 3 lutego? Niemal same hity

W czwartek, 3 lutego 2022 roku zobaczymy w TV same kinowe hity, takie jak amerykańskie produkcje "Pan i pani Killer", "Ogłaszam was Chuckiem i Larrym" czy polską komedię romantyczną "Serce nie sługa". Nie zabraknie także kolejnego epizodu serialu "Na sygnale".

Więcej programów telewizyjnych znajdziesz na Gazeta.pl

Program TV 3 lutego 2022 roku jest prawdziwą ucztą dla kinomaniaków. Tego wieczoru naszych telewizorach zagoszczą takie gwiazdy jak Ashton Kutcher, Borys Szyc, Adam Sandler czy Kevin Hart. Sprawdźcie sami!

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Program TV 3 lutego 2022 roku. "Pan i pani Killer" - TV Puls, godz. 20.00

Na TV Puls obejrzymy komedie "Pan i pani Killer" z Ashtonem Kutcherem i Katherine Heighl w rolach głównych. Bohaterka produkcji, Jen Kornfeldt, pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.

Program TV 3 lutego 2022 roku. "Na sygnale" odcinek 356. - TVP, godz. 21.00

Kolejny odcinek ulubionego serialu widzów "Na sygnale" w TVP. Co tym razem się wydarzy? O poranku Nowy z Kubą donoszą Beniowi, że Anna nie przyjdzie na dyżur. Ukłuła się igłą przy pacjencie z grupy ryzyka. Zdenerwowany Vick czeka na wyniki badań. Mają one wykazać, czy jego nowotwór reaguje na leczenie. Tymczasem Britney wpada na Czarka, który przychodzi do stacji mocno pobity. Na dyżurze ratownicy jadą do chorego na schizofrenię, który przechodzi kryzys i uważa się za "władcę gromów".

Program TV 3 lutego 2022 roku. "Ogłaszam was Chuckiem i Larrym" - TVN 7, godz. 21.00

W filmie znanym również jako "Państwo młodzi: Chuck i Larry" główne role grają Adam Sandler i Kevin James. Przyjaciele Chuck Levine i Larry Valentine są dumą brooklińskiej straży pożarnej. Pracują w tej samej jednostce, razem jeżdżą na akcje i znakomicie się rozumieją. Podrywacz Chuck jest przeciwieństwem niezaradnego Larry'ego, który od śmierci żony samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Okazuje się, że zgodnie z prawem Larry musi być w stałym związku, by zabezpieczyć przyszłość finansową syna i córki. Tęskniący za żoną strażak nie jest w stanie znaleźć odpowiedniej kobiety. Prosi więc Chucka o udawanie przed urzędnikami jego partnera.

Program TV 3 lutego 2022 roku. "Serce nie sługa" - Polsat, godz. 21.00

"Serce nie sługa" to polska komedia romantyczna, w której gra m.in. Roma Gąsiorowska i Borys Szyc. Co zobaczymy na Polsacie? Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Mężczyzna jest łamaczem damskich serc i z żadną z kobietą nie stworzył długotrwałego związku. Gdy po kolejnej upojnej nocy Filip budzi się obok nowo poznanej dziewczyny, czuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomina Darii o propozycji, którą złożył jej kilka lat wcześniej - jeśli do trzydziestki oboje nie będą w poważnych związkach, pobiorą się i razem wychowają dziecko. Początkowo sceptycznie nastawiona do pomysłu kobieta ostatecznie ulega namowom przyjaciela.

Program TV 3 lutego 2022 roku. Ćwierćfinał: Athletic Bilbao - Real Madryt - TVP 2, godz. 21.25

W tej edycji Pucharu Króla w piłce nożnej mężczyzn uczestniczą sto dwie drużyny klubowe z czterech najwyższych klas rozgrywkowych i czternaście drużyn z klas niższych. Najlepsza ekipa turnieju uzyskuje prawo udziału w fazie grupowej następnej edycji Ligi Europy UEFA.

Program TV 3 lutego 2022 roku. "Agent i pół" - TVN, godz. 22.40

"Agent i pół" to film komediowy z Kevinem Hartem w roli głównej. Calvin wiedzie spokojne, nudne życie księgowego. Z tęsknoty za szkolnymi czasami odnawia kontakt z Bobem. Okazuje się, że kolega został agentem CIA, jest w trakcie pracy nad tajną sprawą. W tym momencie życie Calvina się zmienia. Mężczyzna zostaje zwerbowany do agencji wywiadowczej. Trafia w środek strzelanin oraz pościgów, których panicznie się boi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.