"Top Model". Weronika Zoń otrzymała złoty bilet. Jaka jest prywatnie? Uwielbia podróże i pieski

Weronika Zoń w najnowszym odcniku dziesiątej edycji "Top Model" zdeklasowała swoich konkurentów. Dziewczyna oczarowała jury do tego stopnia, że została nagordzona przez nich złotym biletem.

Weronika Zoń pojawiła się w drugim odcinku "Top Model 10". Przepiękna dziewczyna o niesamowicie zgrabnej sylwetce zauroczyła jurorów programu. Sokołowską, Krupę, Tyszkę i Wolińskiego ujął również ognisty temperament Weroniki. Dziewczyna sprawiała wrażenie bardzo odważnej i zabawnej osoby. Po jej występie, jurorzy zdecydowali się na wręczenie pierwszego w tej edycji złotego biletu.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

"Top Model 10". Weronika Zoń ze złotym biletem. Kim jest modelka?

Po emisji odcinka instagramowe konto Weroniki zaczyna obserwować coraz więcej użytkowników. Jest co oglądać, bo dziewczyna przykłada się do publikacji, które pojawiają się w jej mediach społecznościowych. Ze zdjęć i opisów, które umieszcza na Instagramie, możemy wyłuskać kilka istotnych i interesujących informacji na jej temat.

 

To, że serce Weroniki Zoń jest zajęte, nie powinno być zaskoczeniem dla widzów "Top Model", ponieważ dziewczyna pojawiła się z wybrankiem już na castingu. Chłopak modelki zajmuje się rapem, swoje nagrania publikuje pod pseudonimem ŁAKO. Wraz z Emilem, Weronika wychowuje uroczego psiaka, jack russell terriera o imieniu Hugo. Zwierzak posiada również własne konto na Instagramie, gdzie znajdziemy jego zdjęcia z ludzkimi rodzicami.

 

Ogromną pasją Weroniki są również podróże. W sieci możemy znaleźć jej zdjęcia zrobione w różnych zakątkach świata. Do fotografii dziewczyna chętnie pozuje w bikini, nic dziwnego, solidna praca na siłowni sprawiła, że jej ciało wygląda nieskazitelnie.

Jak podoba wam się Weronika Zoń, ma szansę na wygraną w "Top Model"?

Więcej o: