"Top Model". Jurorzy wręczyli pierwszy złoty bilet. "Dawno nie było takiej fajnej dziewczyny"

Drugi odcinek "Top Model" za nami. Po raz kolejny mogliśmy zobaczyć castingi z udziałem kandydatów na uczestników. Znamy też pierwszą uczestniczkę dziesiątej edycji show.

Program "Top Model" znów trafił na antenę TVN-u. Za nami drugi odcinek, w którym zaprezentowano castingi. Wiemy, kto dostał szansę i przeszedł do kolejnego etapu, a komu udało się go pominąć i od razu wylądował w domu modelek. 

Mikołaj Krawiecki"Top Model". Popularny tiktoker w TV show. Kim jest Mikołaj Krawiecki?

"Top Model". Jurorzy wręczyli pierwszy złoty bilet. "Dawno nie było takiej fajnej dziewczyny"

Jako pierwsza przed jurorami zaprezentowała się Dominika. Dziewczyna zachwyciła wszystkich i głosy były jednoznaczne - przeszła więc dalej. Wrażenie zrobił także Łukasz. Największe szoł zrobiła jednak Wiktoria, która podbiła wybieg i serca jurorów pozytywną energią. Wszyscy uznali, że dziewczyna świetnie się bawi i wyszło jej to na dobre. Zobaczymy ją w kolejnym etapie.

Kacper o urodzie hollywoodzkiego amanta przedstawił wzruszającą historię. Okazuje się, że przebywa w domu dziecka. Jurorów przekonał umiejętnością pozowania, tak samo jak Adam. Do dalszego etapu przeszła także energiczna i pewna siebie Blanka.

Jurorzy wręczyli także pierwszy złoty bilet. Trafił do Weroniki. Oznacza to, że dziewczyna już na pewno zamieszka w domu modelek.

Dawno nie było takiej fajnej dziewczyny - stwierdził Dawid Woliński.
 

W drugim odcinku pojawiła się też kobieta transpłciowa, która opowiedziała swoją historię. Przyznała, że nawet jej chłopak nie wie, jak kiedyś miała na imię. W przeszłości bardzo cierpiała. Codziennie płakała i marzyła o tym, by obudzić się w ciele dziewczynki. Przyznała także, że na Białorusi, skąd pochodzi, nie mogła przejść przemiany, bo rodzice jej nie akceptowali. Dopiero w Polsce zaczęła ten proces. Jurorzy zachwycili się kobietą i wszyscy byli na "tak". Zobaczymy ją więc w kolejnym odcinku. 

 
Więcej o: