Mini Majk. Youtuber z Ekipy, który udowadnia, że wszystko jest możliwe [dzieciństwo, Friz, Fame MMA]

Członkowie Ekipy Friza to obecnie największe gwiazdy polskiego Youtuba. Ich zasięgi są ogromne, a na profilach w mediach społecznościowych codziennie przybywają nowi fani. Jednym z członków Ekipy jest Mateusz Krzyżanowski, znany jako Mini Majk.

Mateusz Krzyżanowski, czyli Mini Majk, to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Największą popularność zyskał będąc członkiem Ekipy Friza. Widzowie pokochali go za poczucie humoru oraz dystans do samego siebie.

Zobacz wideo Mini Majk Koło Plotka Extra

Mini Majk przeżył trudne dzieciństwo. Teraz jest najpopularniejszym influencerem w Polsce

Mateusz Krzyżanowski urodził się 31 lipca 1995 roku. Okres dorastania Mini Majka był naprawdę ciężki. Gwiazda internetu cierpi bowiem na achondroplazję, w wyniku której mierzy 130 centymetrów i waży 42 kilogramy. Jest to genetycznie uwarunkowana, wrodzona choroba powodująca karłowatość. Dodatkowo rodzice Mateusza zginęli, gdy miał on zaledwie trzy lata. Mini Majk trafił do domu dziecka, a ze względu na złe zachowanie tułał się po różnych ośrodkach.

Youtuber jest absolwentem Technikum Elektryczno-Elektronicznego w Krakowie. Po ukończeniu 18. roku życia Mini Majk rozpoczął swoją pierwszą pracę w firmie produkującej zdrową żywność. Zanim poznał Friza, pracował również jako barman - podawał drinki i rozkręcał imprezy. Praca w klubach przysporzyła mu sympatię setek ludzi i rozpoznawalność wśród klubowiczów.

 
 

Mini Majk zyskał największą popularność będąc członkiem Ekipy

Być może zastanawiacie się, w jaki sposób poznali się Friz i Mini Majk? Otóż nie było to nic spektakularnego. W 2018 roku Karol umieścił w mediach społecznościowych ogłoszenie, że poszukuje bardzo niskiej osoby dorosłej o jeszcze większym dystansie do siebie. Tak oto narodziła się znajomość, która dla Mateusza okazała się trampoliną do sukcesu. Od tego czasu Mini Majk regularnie publikuje ciekawe treści, które są chętnie oglądane przez rzesze fanów. Jego konto na Youtubie subskrybuje niemal 1,5 mln osób, a profil na Instagramie śledzi 1,8 mln followersów.

 
 

Mini Majk wystąpił na Fame MMA i udowodnił, że wszystko jest możliwe

Kolejny kamieniem milowym w karierze Krzyżanowskiego okazał pojedynek z Lordem Kruszwilem. Miało to miejsce podczas gali Fame MMA 22 czerwca 2019 r. Walka zakończyła się sukcesem Kruszwila, ale dla Mateusza było to ogromne zwycięstwo, ponieważ spełnił swoje największe marzenie. Trzeba przyznać, że obaj youtuberzy zachowali się bardzo szlachetnie, ponieważ całe wynagrodzenie z walki przekazali na cele charytatywne. Warto przypomnieć, że ich starcie budziło wielkie zainteresowanie wśród kibiców.

 

Czego jeszcze nie wiecie o Mini Majku?

Mateusz w maju 2021 roku poinformował swoich fanów, że jest w związku z młodszą o sześć lat Pauliną Kozłowską. Para nagrywa razem filmy oraz publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Kolejną ciekawostką dla fanów Mateusza jest fakt, że ma on wytatuowanego smoka, który jest symbolem rodzinnego miasta Krakowa.

 
 
 
Więcej o: