Mini Majk wyznał, co czuje, gdy nazywają go karłem. "To jest tak, jakby na grubego mówić grubas" [KOŁO PLOTKA EXTRA]

W najnowszym Kole Plotka pojawił się Mini Majk. Tylko nam opowiedział, jak się czuje, gdy słyszy niemiłe określenia, które dotyczą jego wzrostu.

Mini Majk, a właściwie Mateusz Krzyżanowski, jest jednym z najpopularniejszych youtuberów. Jego kanał subskrybuje ponad 1 mln osób. Bierze także udział w Fame MMA, gdzie wyzwał na pojedynek Lorda Kruszwila. Zobaczcie, o czym jeszcze opowiedział nam w Kole Plotka.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (17)
Mini Majk wyznał, co czuje, gdy nazywają go karłem. "To jest tak, jakby na grubego mówić grubas"
Zaloguj się
 • elq_1

  Oceniono 8 razy 8

  Poprawność polityczna uderzyła w megalomański łeb?
  To już karła, karłem nazwać nie można?

 • sector23

  Oceniono 2 razy 2

  Są też pozytywy, np. 7% procent na ubranka dziecięce, to jednak spora oszczędność. Pomijając, że można też zaoszczędzić na jedzeniu. Zatem pomimo pewnych utrudnień, w wielu obszarach ten pan ma wiele korzyści. Trzeba tylko umieć i chcieć je zauważać,

 • zimochm

  Oceniono 2 razy 2

  Karlowatosc obralizwe? Przeciez to jest nazwa choroby. To grubasy to co? Nadobjetowosc?

 • mawik_net

  Oceniono 2 razy 2

  Czy niskorosłość to lepsze określenie niż karzeł ? W czym ?, oznacza to samo, człowieka , który jest niskiego wzrostu. Tak samo słowo murzyn w polskiej kulturze nie jest obraźliwe, to człowiek o czarnym kolorze skóry, to samo co czarnoskóry. Określeniem obraźliwym jest kurdupel albo czarnuch. Teraz pielęgniarki sie obrażają za siostro , będę wołać pani pielęgniarko, bo "proszę pani" to nie wiadomo czy do lekarki czy chorej czy do pielęgniarki.
  Gdyby mnie koś nazwał "gosicinią " też będę się obrażać, bo ja jestem gościem.

 • bratjolki

  Oceniono 2 razy 2

  CZUĆ się obrażonym można zawsze i o wszystko.
  Pewne FAKTY są niemile z definicji.
  Pisanie artykułu o tym ze ktoś ma szklankę pół-pustą??
  Przykro panu karłowi to będzie jakby zachorował teraz. I kłopot będzie z miejscem w szpitalu. Nawet takim malutkim miejscem.

 • dres23

  Oceniono 1 raz 1

  Głupota. Indianin, Murzyn, karzeł, niewidomy, niepełnosprawny - to są normalne, nieuwłaczające określenia i nie ma powodu wymyślać cudów. Niskorosły?? A pamiętacie, jak nie można było mówić „niepełnosprawny”, tylko „sprawny inaczej”?

  Ten Mini sam bazuje na tym, że jest karłem, co nawet ma w pseudonimie. Jeżeli definiuje się poprzez wzrost (bo co takiego osiągnął?), to niech się nie dziwi, że pierwsze skojarzenie to „karzeł”.

 • an1005

  Oceniono 1 raz 1

  Żyjemy w porąbanych czasach. Ciągle ktos czymś czuję sie obrażony. Nie ważne czy KARZEŁ czy BLONDYNKA, ważne jak jest powiedziane bo i 'niskorosły' mogę wyrzucać z siebie z głeboką pogardą.

 • leninnus

  Oceniono 1 raz 1

  Paranoja. Karzeł obraźliwe?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX