Gabi Drzewiecka - kim jest prowadząca galę Fryderyki 2021?

Gabi Drzewiecka będzie jedną z prowadzących galę rozdania Fryderyków 2021. Kim jest prezenterka? Oto wszystko, co o niej wiemy.

Gabi Drzewiecka dała się poznać szerszej publiczności jako prowadząca program "Big Brother", który emitowała stacja TVN7. Dziennikarka zastąpiła tym samym gwiazdę TVN-u, Agnieszkę Woźniak-Starak. Wcześniej Drzewiecka pracowała głównie jako dziennikarka radiowa, ale nie tylko.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Kim jest Gabi Drzewiecka? Życie prywatne

Gabi Drzewiecka urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Warszawie. Jej matka jest lekarzem pediatrą, a ojciec ekonomistą. Pasją do muzyki zaraził ją starszy brat. Serce Drzewieckiej jest zajęte od 2014 roku. Wówczas związała się z Łukaszem Riedelem, z którym łączy ją miłość i praca w tej samej branży. Riedel ma w swoim CV m.in. pracę jako jeden z redaktorów "Dzień Dobry TVN".

Gabi Drzewiecka - kariera

Gabi Drzewiecka ukończyła studia na kierunku psychologia w języku angielskim. Przygodę z dziennikarstwem zaczęła w stacji 4Fun TV. Drzewiecka jest doświadczoną dziennikarką radiową. Przez ponad sześć można było ją usłyszeć na antenie Chillizet, gdzie prowadziła autorską audycję "Gabinet dźwięku".

Poza tym od kilku lat przygotowuje materiały muzyczne dla "Dzień dobry TVN". Jako prezenterka prowadziła też kilka programów, m.in. "Mistrzowskie Cięcie" i "Zanim Cię Zobaczę" w TVN Style oraz "Nowa Tonacja" w Canal +.

Gabi Drzewiecka - Fryderyki

Gabi Drzewiecka - obok Marcina Prokopa, Mery Spolsky i Roberta Karpowicza - będzie prowadzącą galę rozdania Fryderyków 2021, która odbędzie się 5 sierpnia 2021 roku w szczecińskiej Netto Arenie. Podczas wydarzenia zaprezentują się m.in. sanah, Natalia Nykiel, Mela Koteluk i Kayah. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć także w telewizji TVN oraz online za pośrednictwem platformy Player i na portalu Onet. O najważniejszych momentach gali napiszemy również na Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.