"Przysięga". Duża przerwa w emisji serialu. Widzowie nie zobaczą odcinka w czwartek i piątek

Widzowie tureckiego serialu "Przysięga" muszą uzbroić się w cierpliwość. Stacja TVP przerwała nadanie serialu. Jaki jest powód?

Turecki serial "Przysięga" okazał się fenomenem wśród widzów Telewizji Publicznej. Ogląda go tysiące osób, które z zapartym tchem śledzą losy Emire, Kudru, Melike i Masala. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku, jednak w tym tygodniu TVP wprowadziło zmiany. Odstani odcinek został wyemitowany w środę 24 marca. Czemu?

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

Agata RubikAgata Rubik musiała zamówić córce jedzenie do domu. "Powinna już sama coś umieć zrobić"

"Przysięga" - przerwa w emisji serialu

W czwartek (25 marca) i w piątek (26 marca) na stacji widzowie będą mogli oglądać sportowe wydarzenie. To jest właśnie powód, dlaczego emisja serialu została na chwilę przerwana.

W czwartek o godz. 14:45 startuje Studio Pucharu Świata, a potem rozpoczyna się transmisja na żywo skoków narciarskich w Planicy.

Natomiast w piątek od godz. 14:55 stacja będzie transmitować drugi konkurs w Planicy.

"Przysięga" odcinek 379. - kiedy premiera?

379. odcinek serialu "Przysięga" został zatem przełożony i wyemitowany zostanie w poniedziałek 29 marca. Co się w nim wydarzy?

W 379. odcinku „Przysięgi” Munever oznajmia Kumru, że muszą wynieść się z domu Narin i Kemala. Kumru nie chce jednak o tym słyszeć. Dziewczyna zdążyła się już zadomowić i próbuje namieszać w życiu starszej siostry. Matka jednak jest nieugięta i każe córce się pakować. Uważa, że są dla Narin ciężarem i dopóki się nie wyprowadzą, starsza córka będzie czuła się źle. Dochodzi między nimi do awantury. Kumru oskarża matkę, że ta zmarnowała jej życie, a teraz muszą wracać do dzielnicy biedoty. Munever wymierza Kumru policzek. Wszystkiemu przysłuchuje się Narin, która przypadkiem znalazła się na korytarzu.