Agata Rubik musiała zamówić córce jedzenie do domu. Zdziwiona internautka: Powinna już sama coś umieć zrobić

Córka Agaty i Piotra Rubików zgłodniała, więc mama zamówiła jej jedzenie przez aplikację. Fani jednak pytają, czy Helena nie może sama przygotować sobie posiłku.

Agata Rubik swoją karierę rozwija w mediach społecznościowych. Często porusza w nich tematy tabu, ale także regularnie pokazuje rodzinne życie. Na bieżąco jesteśmy informowani, co słychać u Piotra Rubika i ich dwóch córek - 12-letniej Heleny i ośmioletniej Alicji. Ostatnio znani rodzice wybrali się w podróż samochodem, aby pozałatwiać swoje sprawy. Helenka została w domu i w trakcie lekcji online poczuła głód. Mama szybko przyszła jej na ratunek, jednak internauci mają pewne zastrzeżenia.

Zobacz wideo Córki Rubików rozmawiają z rodzicami o wszystkim

Agata Rubik musiała zamówić córce jedzenie do domu. Zdziwiona internautka: Powinna już sama coś umieć zrobić

Agata i Piotr Rubikowie pojechali na ważne spotkanie. Ich córeczki zostały w domu, ponieważ w tym czasie odbywały się lekcje online. W ciągu dnia Helena zadzwoniła do mamy z informacją, że jest głodna. Agata zamówiła jej jedzenie przez aplikację, a całą historyjkę opowiedziała za pośrednictwem sponsorowanego postu.

Książę HarryKsiążę Harry już ma kolejną posadę. Będzie walczył z dezinformacją

Nigdy nie wiesz, kiedy głód dopadnie twoje dziecko podczas lekcji online... Jedziemy z Piotrem na spotkanie, a Helena dzwoni, że chce jeść! (...) W kilka sekund opłacam zamówienie Heleny, jedzenie niedługo zostanie dostarczone pod drzwi, a my na spokojnie możemy dokończyć swoje sprawy. Wszyscy zadowoleni!
 

Niektórzy internauci zwrócili uwagę na to, że Helena jest już na tyle duża, by móc przygotować sobie posiłek.

Helena coś tam już powinna umieć zrobić sama.
Mój syn ma osiem lat i sam sobie zrobi kanapkę, dzieci uczę samodzielności - pisali.

Rafał MaślakRafał Maślak po wakacjach trafił na SOR. "Nie miałem już siły nic ze sobą zrobić"

Rubik starała się nie wdawać w dyskusję z obserwatorami.

Coś tam potrafi.
Kto by chciał jeść kanapkę, jak może zjeść sushi... - odpowiadała na spokojnie.

Najważniejsze, że Helenka się zajadała pysznym sushi, a nie jakąś suchą kanapką.

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!