"Przysięga" odcinek 375. Syn Emira trafi do szpitala! Czy ojciec malucha wreszcie się opamięta?

W 375. odcinku "Przysięgi" czeka nas wiele nieoczekiwanych spotkań z bohaterami. Rozmowy o przyszłości przyniosą poważne skutki. Nadchodzą zmiany w życiu syna Emira.

W kolejnym odcinku „Przysięgi” nastąpi zwrot w życiu Feride, która bez wątpienia namiesza także w życiu Emira. Dowiadujemy się, że Feride, współwięźniarka Cavidan ma problemy rodzinne. W odwiedziny do więzienia przychodzi jej bratowa. Okazuje się, że brat więźniarki jest poważnie chory. Dawca, który może mu pomóc nie chce tego zrobić z potrzeby serca i żąda pieniędzy za przeszczep. Podczas wizyty zjawia się także Rashid – mężczyzna, z którym Feride ma porachunki z przeszłości i nieprzyjemne wspomnienia. Ten proponuje swoje pieniądze na uratowanie brata w zamian za to, że Ferida wyjdzie za niego za mąż. Kobieta jest zdruzgotana.

Andrzej Duda z mamąAndrzej Duda zrobił mamie prezent za 35 tysięcy złotych. Zapłacili za niego podatnicy

„Przysięga” odcinek 375. Feride przyjmuje propozycję Cavidan

Feride po dziwnym spotkaniu i szantażu opowiada przyjaciółkom z celi, co się wydarzyło. Mówi o chorobie brata i ogromnej kwocie, jakiej potrzebuje. Cavidan, która w poprzednim odcinku złożyła współwięźniarce propozycję, tym razem z dobroci serca podaruje dziewczynie czek. Kobieta nie chce nic w zamian, byle Feride uratowała brata. Ta jednak jest wdzięczna i mimo wszystko przyjmuje propozycję Cavidan. Zostanie opiekunką jej wnuka. Kobieta instruuje młodszą koleżankę, co ma zrobić po wyjściu z więzienia.

Tymczasem matka Narin przebywa w szpitalu. Dziękuje córce za opiekę. Ta jednak nie chce zbliżać się do matki. Mówi Munevver, że pomogła jej z zawodowego obowiązku. Kumru zaplanowała intrygę, dzięki której ona i matka wprowadzą się do domu Kemala i Narin. Lekarka będzie zła na swojego partnera, że sprowadził kobiety do ich domu.

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Jadwiga ma żal do Halinki za jej ostatnie słowa

W szpitalu znajdzie się także synek Emira, który będzie musiał przejść badania.

„Przysięga” to turecki serial cieszący się niesłabnącą popularnością. Obecnie oglądamy już trzeci sezon. Odcinek 375. zostanie wyemitowany w piątek, 19 marca o godzinie 16:05, jak zawsze w TVP1.

Zobacz wideo Oprócz tureckich seriali, spróbuj tureckich chlebków z kurczakiem