Książę William i księżna Kate są w szoku po wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jedno mają im za złe

Nie milkną echa głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Teraz na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów, między innymi to, co dzieje się w Pałacu Buckingham. Zwierzenia pary miały szczególnie poruszyć księcia Williama i księżną Kate.

Tak jak miliony ludzi na całym świecie książę William i księżna Kate są zszokowani informacjami, jakie w wywiadzie z Oprah ujawnili Meghan Markle i książę Harry. Ponoć ich słowa bardzo ich poruszły.

Księżna KateKsiężna Kate przekazała Meghan Markle sekretną wiadomość przy pomocy kolczyków

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Książę William i księżna Kate są w szoku

Po odważnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego wszystkie oczy skierowane są na rodzinę królewską. Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów. W tym te, które mówią, co w obecnej sytuacji dzieje się za murami Pałacu Buckingham. Jak donosi Us Weekly, wywiad zszokował księcia Williama i księżną Kate. Szczególnie poruszył ich temat zdrowia psychicznego Meghan, a także zarzuty o rasizm. 

William i Kate byli w całkowitym szoku po usłyszeniu tego, co powiedzieli Meghan i Harry. Najbardziej zszokowały ich myśli samobójcze Meghan i cytaty o członku rodziny królewskiej, wspominającym o kolorze skóry Archiego. William i Kate wiedzieli o niektórych kłopotach z pracownikami Pałacu, ale nie w tym zakresie  - cytuje swojego informatora Us Weekly.

Choć w obecnej sytuacji książę i księżna Cambridge mają "czuć się okropnie", to według źródła nadal im zależy, aby Meghan i książę Harry nie prali królewskich brudów w telewizji.

William i Kate uważają, że te rozmowy mogły zostać przeprowadzone na osobności - mówi informator Us Weekly.

Stosunki Harry'ego i Williama są ostatnio bardzo napięte. Czy wywiad z Oprah może je naprawić?

Pałac odpowiedział na zarzuty Meghan Markle i księcia Harry’ego

Przypomnijmy, że Pałac Buckingham w imieniu królowej Elżbiety II odniósł się do sprawy we wtorek. Rodzina królewska wydała oświadczenie, w którym czytamy, że jej członkowie są "zasmuceni" informacją, że ostatnie lata były dla Meghan i Harry'ego bardzo trudne. 

W piśmie poruszono również jeden z najgłośniejszych wątków wywiadu, dotyczący oskarżeń o rasizm na brytyjskim dworze. Zaznaczono, że "choć niektóre wspomnienia związane z przebiegiem wydarzeń mogą się różnić", to sprawa traktowana jest bardzo poważnie.

Meghan Markle ; Piers MorganMeghan Markle zareagowała na obraźliwe słowa Piersa Morgana. Złożyła skargę

Dodano także, że książę Harry, Meghan Markle oraz ich syn Archie zawsze będą ukochanymi członkami rodziny.

Więcej o: