Książę William nie ma pojęcia, co ujawnią w wywiadzie Meghan Markle i książę Harry. "Jest między nimi źle"

Fani rodziny królewskiej nie mogą się doczekać głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Rozmowa budzi też poważne obawy u księcia Williama. Do tej pory nie poznał szczegółów programu, który zobaczy cały świat. Stosunki między nimi są napięte, a wywiad "nie pomoże ich naprawić".

Nadchodzący wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey zapowiada się na wielkie wydarzenie telewizyjne. Królewscy fani nie wiedzą, czego się spodziewać po 90-minutowej rozmowie i z niecierpliwością czekają, by poznać pikantne szczegóły szokującego odejścia pary z rodziny królewskiej. Jak podaje Daily Mail, brat Harry'ego, książę William, także nie ma pojęcia, czym Meghan i Harry podzielą się z całym światem i nie jest z tego faktu zadowolony.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i książę William ze sobą nie rozmawiają

Jak wiadomo, relacje łączące Harry'ego i Williama nie należą ostatnio do łatwych. Źródło zbliżone do rodziny królewskiej ujawniło w rozmowie z Daily Mail, że od jakiegoś czasu bracia w ogóle ze sobą nie rozmawiali.

Zobacz też: Elżbieta II nie da za wygraną. Wygłosi przemówienie na kilka godzin przed wywiadem Meghan Markle i księcia Harry'ego

Harry i William nie rozmawiali od dłuższego czasu, a mówienie o  związku z Meghan lub relacjach z rodziną królewską w wywiadzie z Oprah w tej sprawie nie pomoże. Wciąż jest między nimi źle, chociaż oboje chcieliby naprawić  braterską więź - powiedziała osoba związana z rodziną królewską.

Wygląda na to, że stosunki między Williamem i Harrym są nadal napięte, w wyniku czego William tak naprawdę nie wie, o czym jego brat i szwagierka rozmawiali z Oprah.

Dowiedzą się [rodzina królewska] w tym samym czasie, co wszyscy inni, chociaż wątpię, czy to obejrzą - dodał informator Daily Mail.

Meghan Markle i książę Harry u Oprah

Rozmowa z Oprah Winfrey będzie pierwszym talk-show telewizyjnym, w którym wzięli udział Meghan Markle i książę Harry. Program zostanie wyemitowany 7 marca. Jak już informowaliśmy, najpierw pojawi się w nim sama Meghan, a następnie dołączy do niej Harry. Komunikat w tej sprawie wydała stacja CBS. 

Winfrey porozmawia z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie, obejmującym wszystko - od wkroczenia do życia królewskiego, małżeństwa, macierzyństwa, pracy filantropijnej, po to, jak radzi sobie w życiu pod silną presją opinii publicznej. Później do tej dwójki dołączy książę Harry. Razem będą mówić o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz o swoich przyszłych nadziejach i marzeniach związanych z powiększającą się rodziną - informuje telewizja CBS.

W międzyczasie trwa też wojna przetargowa o prawa międzynarodowe do emisji programu. Wciąż nie wiadomo, który nadawca z Wielkiej Brytanii go pokaże. Mówi się, że zainteresowane są stacje BBC i ITV oraz kanał Discovery.

Nie chodzi tylko o pieniądze, chodzi o to, aby jak największa publiczność w Wielkiej Brytanii usłyszała, co Meghan ma do powiedzenia - cytuje swoje źródło Daily Mail.

Już wiadomo, że wywiad będzie naprawdę mocny - w opublikowanym zwiastunie Harry wspomina m.in. śmierć swojej matki i fakt, że uciekł z Wielkiej Brytanii przed "powtórką z historii".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.