Katarzyna Figura od kilku lat układa sobie życie z dala od stolicy. Przeprowadziła się do Trójmiasta, gdzie zajęła się pracą w gdańskim Teatrze Wybrzeże. Próby do spektaklu "Emigrantki", w którym gra jedną z głównych ról, zbiegły się z remontem nowego apartamentu gwiazdy. W materiale "Dzień Dobry TVN" zaprezentowała początkowe efekty aranżacji wnętrz i rozmieszczenie pomieszczeń. Uwagę zwraca jeden oryginalny element dekoracyjny, który ulokowany na tle pustych ścian tworzy mocny kontrast. To rzeźba, która stanęła w miejscu sypialni aktorki.
W rozmowie z prezenterką "Dzień Dobry TVN" gwiazda polskiego kina opowiedziała o swoim romansie z nadmorskimi krajobrazami, które sprawiają, że zapomina o problemach dnia codziennego. Długie spacery nad Bałtykiem są dla niej oderwaniem od pędzącego życia w mieście.
Wszystko to, co najlepsze czerpiemy właśnie z natury. Morze jest czymś nieprawdopodobnym. Tuż nad wydmami jest niesamowity las, on nigdzie indziej tak nie wygląda i tak nie pachnie - mówiła w wywiadzie.
Nadmorskim azylem Figury jest jej nowy apartament, którego urządzanie sprawia aktorce dużą przyjemność. Choć na razie w pomieszczeniach widać jedynie puste ściany, kable i kartony, gwiazda już wie, że w salonie pojawi się przysłaniająca kolumnę drewniana figura, a w sypialni zdążyła postawić przedstawiającą kobiecą sylwetkę oryginalną rzeźbę.
Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może naprawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze - tłumaczyła przed kamerami.
Katarzyna Figura zamieszka w apartamencie z córkami. Z relacji popularnej mamy wynika, że nastolatki mocno zaangażowały się w aranżację własnych pokoi. Z ciekawością czekamy na końcowy efekt remontu.
Miller mieszka luksusowo, ale wnętrza nie są z katalogów. Ogród robi wrażenie
Policja komentuje skandaliczny incydent na lotnisku. Wiadomo, co może grozić polskiemu celebrycie
Aukcja Musiała na WOŚP z niespodziewanym finałem. Zszokowany aktor zabrał głos
Była ikoną telewizji, dziś niemal nie wychodzi z domu. "Jestem sama jak palec"
Olejnik wbiła szpilę Hołowni na wizji. "Wszyscy się śmieją z państwa". Ten nie gryzł się w język
Hakiel nie oszczędza Cichopek. Nie hamował się, mówiąc o kontakcie przez prawników
Nowe "obiektywne przesłanki" ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Chodzi o kierowcę białego auta
Awantura z polskim celebrytą na lotnisku w Krakowie. Nagranie krąży po sieci. Głos zabrała policja
Natalia Kukulska pokazała zdjęcie córki. 20-latka to kopia Anny Jantar