Wróżbita Maciej odprawia rytuały na finanse, zdrowie i odczynia klątwy. Cennik? Drożej niż u księdza

Maciej Skrzątek udziela porad nie tylko na antenie. Z pomocy wróżbity może skorzystać każdy. Niestety, ceny usług nie należą do najniższych.

Maciej Skrzątek to najpopularniejszy polski wróżbita. Zasłynął dzięki występom w programach o tematyce ezoterycznej emitowanych na antenach TVN. Celebryta jest także autorem książek, w których porusza tematykę numerologii oraz tarota. Pasjonuje się również gotowaniem. Kilka lat temu wystąpił w gwiazdorskiej edycji programu "Top Chef". Skrzątek prowadzi też własną działalność, w ramach której oferuje rozmaite rytuały. Za jego usługi trzeba jednak słono zapłacić.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o problemach z ortografią na poziomie podstawówki

Wróżbita Maciej może wzmocnić twoje finanse, zdrowie lub odczynić klątwę. Przygotuj się jednak na kosmiczny wydatek

Wróżbita Maciej cieszy się sporym autorytetem wśród osób, które wierzą w moc magicznych rytuałów. Chętnych, aby skorzystać z jego usług, nie brakuje. Zainteresowani pomocą wróża muszą jednak przygotować się na spory wydatek. Ceny zaczynają od 150 złotych za skrypt runiczny. Konsultacje są jednak znacznie droższe. Za 15 minut rozmowy ze specjalistą od tarota trzeba zapłacić 250 złotych, natomiast opcja "Super VIP", która pozwala uniknąć wielodniowego oczekiwania w kolejce, to koszt rzędu 1500 złotych. Wróżbita oferuje także rytuały wzmacniające pracę, finanse, zdrowie lub uczucia. Za tego typu pomoc liczy sobie 850 złotych. Nieco tańsze jest odczynianie klątw, uroków i złorzeczeń. Celebryta uwalnia od czarnej magii za "jedyne" 650 złotych. Za 600 złotych można też uzyskać dokładne omówienie horoskopu urodzeniowego. Jak widać, astrologia i ezoteryka to bardzo opłacalne dziedziny działalności.

Skusilibyście się na którąś z usług oferowanych przez wróżbitę Macieja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.