Fryderyki 2022. Gdzie i kiedy oglądać galę?

Fryderyki 2022 będą transmitowane na żywo w TVN-ie. Sprawdźcie kiedy włączyć telewizor, aby zobaczyć występy śmietanki polskiej sceny muzycznej.

Więcej aktualnych informacji ze świata gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Fryderyki 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Tegoroczna gala "polskich Grammy" odbędzie się już 29 kwietnia. Znamy nominacje we wszystkich kategoriach. Najwięcej szans na statuetkę ma w tym roku Daria Zawiałow, która zdobyła trzy nominacje indywidualne oraz pięć współdzielonych z innymi muzykami. Organizatorzy wydarzenia zdradzili, kiedy i gdzie będzie można oglądać tegoroczną galę wręczenia muzycznych nagród.

Zobacz wideo "Kojarzy mi się z różowymi włosami". Co gwiazdy wiedzą o Young Leosi?

Fryderyki 2022. Gdzie i kiedy oglądać galę?

Tegoroczna gala wręczenia nagród Fryderyki odbędzie się 29 kwietnia w szczecińskiej Netto Arenie. W wydarzeniu będą mogli wziąć udział fani, którzy zakupią wcześniej bilety. Sprzedaż już ruszyła. Ceny biletów na Fryderyki 2022 wahają się między 129 a 169 zł. Wydarzenie zostanie transmitowane na żywo w TVN o godzinie 20.00. Całość ma potrwać do około 22.30.

Bardzo cieszymy się, że ponownie będziemy mogli celebrować święto polskiej muzyki w Szczecinie. Najważniejsze nagrody muzyczne zasługują na oprawę na najwyższym poziomie, a Opera na Zamku jest wyjątkowym miejscem muzyki i pasji. W jej murach każdy rodzaj muzycznej wypowiedzi brzmi wspaniale - komentuje Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video, organizatora wydarzenia Fryderyk Festiwal.

Fryderyki 2022. Kto wystąpi?

Przypominamy, że tym razem Fryderyki zostaną uświetnione występami takich artystów, jak m.in.: Daria Zawiałow, Katarzyna Sochacka, Katarzyna Nosowska i zespół Anieli, Brodka i Tymek, Natalia Szroeder i Vito Bambino, Young Leosia, T. Love, Kwiat Jabłoni, Sylwester Ostrowski, Ralph Kamiński i Mrozu. Pełną listę wykonawców znajdziecie tutaj

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA