Dzień Kobiet. "Magic Mike" czy komedia z Meryl Streep? W programie telewizyjnym na 8 marca nie brakuje kinowych hitów

Stacje telewizyjne przygotowały nie lada ucztę dla kinomaniaków w Dzień Kobiet. 8 marca zobaczymy kultowe zagraniczne i polskie produkcje, takie jak "Magic Mike" czy "To skomplikowane".

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przedstawiamy listę produkcji, które możecie zobaczyć na ekranach waszych telewizorów w Dzień Kobiet. Nie brakuje tu kinowych hitów, ulubionych programów widzów, czy kultowego serialu, który towarzyszy Polakom od lat. 

Zobacz wideo "Niech gadają" - zwiastun filmu z Meryl Streep

Program telewizyjny 8 marca - "Magic Mike" - Stopklatka, godz. 20.00

Prawdziwie gwiazdorska obsada najprzystojniejszych w Hollywood - Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Matt Bomer... Przedsiębiorczy Mike Lane dorabia jako striptizer w lokalu należącym do menedżera marzącego o stworzeniu sieci klubów nocnych. Lane poznaje zwolnionego z pracy Adama. Nakłania go do pójścia w swoje ślady. Siostra chłopaka, Brooke, wpada w oko Mike'owi. Ten niebawem musi zaopiekować się Adamem, którego wciąga imprezowy styl życia. Pewnego razu, podczas pokazu na prywatce, chłopak porzuca narkotyki warte dziesięć tysięcy dolarów. Ze względu na obietnicę złożoną Brooke Lane postanawia spłacić długi Adama.

Program telewizyjny 8 marca - "To skomplikowane" - TVN Fabuła, godz. 20.00

Film z Meryl Streep i Alecem Baldwinem w rolach głównych. Jane i Jake byli kiedyś małżeństwem, mają trzech dorosłych, ale rozwiedli się przed dziesięciu laty. Pozostali jednak przyjaciółmi i spotykają się na uroczystościach ukończenia nauki przez jednego z synów. Powoli nawiązują ze sobą romans, co im komplikuje życie, bo Jake ponownie się ożenił, a Jane ma poważnego adoratora. Obydwoje udowadniają, że życie wcale nie kończy się po czterdziestce…

Program telewizyjny 8 marca - "Ninja Warrior Polska" - Polsat, godz. 20.05

Piąty sezon programu, w którym uczestnicy mierzą się z wymagającym torem przeszkód i walczą z własnymi słabościami. W zmaganiach wezmą udział osoby z tytułem Last Man Standing - zawodnicy, którzy w każdym z sezonów popisali się największą siłą mięśni i umysłu, dochodząc w finale najdalej. Na torze przeszkód pojawią się również weterani, znani z poprzednich edycji, jak i nowe sportowe odkrycia. Niebywałą odwagą wykażą się nie tylko zawodowcy, ale także amatorzy.

Program telewizyjny 8 marca - "M jak miłość" odcinek 1644. - TVP2, godz. 20.55

Adam zdradza Magdzie i Budzyńskiemu, że Ania nie zachowuje się już jak niewinna, nieszczęśliwie zakochana nastolatka, ale jak stalkerka. Kiedy Budzyńscy zabierają w końcu dziewczynę do siedliska, dochodzi do niebezpiecznego incydentu. Tymczasem Łukasz odkrywa, że Patrycja na nowo jest w domu męża, wbrew swojej woli. O dramacie Argasińskiej donosi mu jej kuzynka z Gdańska. Gdy Wojciechowski próbuje pomóc ukochanej, wpada w poważne tarapaty. Tymczasem Jakub nadal spotyka się z Kasią i z każdym dniem jest coraz bardziej zakochany.

Program telewizyjny 8 marca - "Dziedzictwo krwi" - TV Puls, godz. 21.50

Po wyjściu z więzienia John Link stara się trzymać z dala od kłopotów. Mężczyzna znalazł sobie ustronne miejsce, w którym wiedzie spokojne życie. Zaczął nawet chodzić do kościoła i uczęszcza na spotkania Anonimowych Alkoholików. Cały czas próbuje również nawiązać kontakt ze swoją nastoletnią córką. Wkrótce 17-latka, której John nie wiedział od lat, staje w jego drzwiach. Okazuje się, dziewczynę ściga meksykański gang narkotykowy. Lydia ma nadzieję, że ojciec jej pomoże.

Program telewizyjny 8 marca - "Wojna światów" - Polsat, godz. 23.10

Pracownik portu Ray Ferrier nie najlepiej sprawdza się jako ojciec dorastającego Robbiego i niespełna 10-letniej Rachel. Tymczasem jego była żona, Mary Ann, przywozi do niego dzieci, by zamieszkały z nim przez pewien czas. Nagle dochodzi do niecodziennych wydarzeń - na niebie pojawiają się błyskawice, trzęsie się ziemia. Spod jej powierzchni wydobywa się machina na gigantycznym trójnogu, niszcząca wszystko dookoła. Okazuje się, że Ziemianie stali się celem ataku obcej cywilizacji. Ray, chcąc ocalić dzieci, podejmuje niebezpieczną wyprawę.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Agora SA