Doda wspomina odważny teledysk, który nakręciła z Majdanem. "Lubię do niego wracać". Małgosia nie będzie zadowolona

Doda wróciła wspomnieniami do teledysku "Dżaga", który nakręciła będąc jeszcze żoną Radosława Majdana. Nie brakowało w nim mocnych i romantycznych scen.

Mimo że od rozwodu Dody i Radosława Majdana minęło już 13 lat, ta dwójka razem wciąż budzi spore zainteresowanie. W końcu ich związek uchodzi za ikoniczny, jeśli chodzi o rodzimy show-biznes, a sami zainteresowani przez lata dbali o to, aby było o nich głośno. Wspólne wywiady, sesje zdjęciowe, czy słynny teledysk do piosenki "Dżaga", w którym możemy oglądać harce piosenkarki i piłkarza. Jak się okazuje, Doda wciąż bardzo dobrze wspomina klip i chętnie do niego wraca.

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! „KOCHAM MAJONEZ"

Doda wspomina odważny teledysk, który nakręciła z Majdanem. "Lubię do niego wracać

Teledysk do "Dżagi", który powstał w 2004 roku wzbudził ogromne kontrowrsje jak na tamte czasy. Przypomnijmy, że Doda wciela się w nim w pokojówkę, która wkrada się do pokoju, w którym zatrzymuje się mężczyzna, którego gra Majdan. Nie brakowało ujęć ze wspólnych kąpieli czy innych zabaw. Teraz może przeszłoby to bez echa, ale wtedy to było naprawdę coś mocnego.

Mimo że związek Dody i Majdana już od dawna należy do przeszłości, piosenka wciąż jest hitem. Podobnie jak teledysk. Jak się okazuje, piosenkarka wciąż lubi do niego wracać i oglądać wspólne chwile z Radkiem.

Bardzo lubię ten teledysk i chętnie do niego wracam. Chociaż tę piosenkę napisałam dla wcześniejszego narzeczonego, z którym się rozstałam, bo jego tata zagroził, że jeśli on będzie się spotykał ze mną, to nie będzie inwestował w jego naukę. On się pod tym ugiął, bo byliśmy jeszcze nastolatkami. Rozstaliśmy się więc w smutnych okolicznościach. A potem, żeby było śmiesznie, nagrałam teledysk z pierwszym mężem - mówiła Doda w rozmowie z "Faktem".
 

Myślicie, że Małgosia Rozenek również lubi tak ten teledysk?

Więcej o:
Copyright © Agora SA