"Przysięga" odcinek 368. Chwile grozy dla Reyhan i Emira. Na ich drodze stanie mężczyzna z nożem

368. odcinek "Przysięgi" przyniesie przerażające chwile dla głównych bohaterów. Reyhan i Emir znajdą zaginionego mężczyznę, ten jednak zagrozi im nożem. Co dalej z Cavidan?

"Przysięga" odcinek 368. Reyhan i Emir spełniają swoją obietnicę złożoną kobiecie ze szpitala. Jadą na przystań i rozpytują bezdomnych o Ahmeta, męża Nuray. Napotkani ludzie zaprzeczają, aby znali taką osobę. Zrezygnowani chcą odejść, kiedy na ich drodze nagle pojawia się mężczyzna z nożem. Chce się dowiedzieć, dlaczego go szukają. Okazuje się, że to on jest poszukiwanym mężem.

Książę Harry i książę William Książę Harry bez ogródek o relacji z bratem: W tej chwili to pusta przestrzeń

Zdenerwowany mężczyzna wydaje się nieobliczalny, jednak po chwili zaczyna opowiadać, co go spotkało. Obwinia swoje nienarodzone dziecko o zbliżającą się śmierć żony. Nie chce jechać z parą do szpitala, aby być przy ukochanej. Nie chce również dziecka, które ma się narodzić. Reyhan i Emir po wysłuchaniu wstrząsającej historii odjeżdżają jeszcze bardziej przygnębieni. Kobieta zalewa się łzami myśląc o tym, co ją czeka.

Książę Harry, Meghan Markle Meghan Markle pisała listy do rodziny królewskiej. Błagała by chronili księcia Harry'ego

"Przysięga" odcinek 368. Cemre wciąż czai się na śmierć Cavidan

W poprzednim odcinku Cemre zakradła się do rezydencji, aby otruć Cavidan. Kobieta wciąż przebywa w domu. Prawie zostaje przyłapana, jednak udaje jej się ukryć. Dostaje sms-y od zmartwionego Talaza. Okłamuje go, że wyjechała i świetnie się bawi. Czeka w korytarzu na skutki swojego planu. Ma nadzieję, że Cavidan umrze w męczarniach.

Tymczasem Narin nie może sobie znaleźć miejsca. Wciąż denerwuje się zdrowiem przyjaciółki. Wspiera ją Kemal. Kiedy byli małżonkowie się przytulają, do kuchni wchodzą Oya i Pelin. Oya jest wściekła. Sehriye przekonuje ją jednak, aby nie martwiła się o brata, bo Narin i Kemal nadal się kochają. A z miłością nie można walczyć.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej
Więcej o: