"Więzień Miłości" odcinek 506. - streszczenie. Czy prawda wyjdzie na jaw?

Odcinek 506. serialu "Więzień miłości" to dalszy ciąg historii porwania Alego. Czy prawda w końcu wyjdzie na jaw?

506. odcinek serialu "Więzień miłości" to ciąg dalszy losów bohaterów tureckiej produkcji emitowanej na TVP2. Co tym razem ich czeka? 

Paweł KrólikowskiOjciec Pawła Królikowskiego pierwszy raz odniósł się do straty syna. "Już wtedy nie mówił."

"Więzień miłości". Opis serialu

Omer (Erkan Meric) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

506. odcinek serialu "Więzień miłości"

W 506. odcinku serialu "Więzień miłości" Oouz uratuje Alego z rąk złowieszczej kobiety. Jyldyz będzie przerażona, że Ouz dowie się o fakcie, że to właśnie ona zleciła porwanie małego chłopca. Czy prawda wyjdzie na jaw?

Poprzedni 505. odcinek serialu "Więzień miłości"

Choć Alemu udało się uciec, to chłopak nieszczęśliwie wpadł pod samochód. Azize dokonała identyfikacji ciała. Tarikowi udało się dopaść jednego z porywaczy. Okazało się również, że Vakkas jest bardzo bogaty, co zaimponowało Elmasowi.

Zobacz wideo Cleo popłakała się w "The Voice Kids"

Krystian WieczorekKrystian Wieczorek tłumaczy się z odejścia z serialu TVP. Miał ważny powód?

506. odcinek serialu "Więzień miłości". Gdzie oglądać?

506. odcinek serialu "Więzień miłości" obejrzymy na TVP2 w poniedziałek 8 marca o 17.15. Powtórki serialu można oglądać na platformie VOD TVP.